Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pikolo pingvines triciklis...

Pikolo pingvines triciklis Anyuka! Itt vagy? Lenne róla pár kérdésem!

Figyelt kérdés

Leginkább a kereke anyaga érdekelne! Műanyag, vagy gumis?

Illetve tudod Te a szülőkarral irányítani, vagy arra megy amerre akar?

Jól látom a képeken, hogy kicsit párnázott az ülőkéje?


Bocsi a sok kérdésért (lehet, hogy lesz még...), de eddig ez a legelfogadhatóbb árú nem giccsparádés tricikli amit láttam!


Köszi előre is!


2011. márc. 21. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha rám gondoltál, akkor itt vagyok. :)

Igen, az ülőkéje vékonyan párnázott. Viszont épp most tapasztaltam, hogy sajna nem lehet levenni. Elég piszkos volt már, így textiltisztító spray-vel befújtam, aztán átdörgöltem nedves szivaccsal, gyönyörű tiszta lett.

A szülőkarral én tudom irányítani, még a gyerek ellenében is. :) Ha a gyerkőc próbálkozna irányítani, fogja elöl a kormányt, akkor határozottnak kell lenni, és visszafordítani a kívánt irányba.

A kereke pedig tulajdonképpen műanyag, de középen van egy gumisabb anyagú sáv, amin tulajdonképpen gurul.

2011. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem Rád gondoltam! :)


Ti mikor kezdtétek használni? Az én fiam 13,5 hónapos, még nem tud állni sem, csak kapaszkodva. Ülni persze szépen ül! Nem csúszna ki belőle szerinted? Nem egy nagy darab gyerek: 8-8,5 kg és 73 cm!

2011. márc. 21. 10:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, és rosszabb utakon hogy megy? Ugye nem billenékeny fajta?
2011. márc. 21. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szépen stabilan ül, biztosan nem csúszik ki belőle, bár biztonsági öv nincs hozzá, csak körben az a műanyag kiesésgátló.

Első szülinapjára kapta kisfiam, azóta használjuk, most lesz másfél éves. Szerintem hamarosan tekerni is fogja már, elég jól odaér a lába a pedálhoz.

2011. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még a patakpartra is le szoktam tolni vele, füves, picit hepehupás területen is. Ilyen helyen azért vigyázni kell vele, de nem az az iszonyat instabil típusú.
2011. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!


Szerintem ez lesz a befutó nálunk is! :)


Szép napot!

2011. márc. 21. 10:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nincs mit.

Szerintem nem fogjátok megbánni Ti sem. :)

Nektek is szép napot! (Épp most mutogatta kisfiam, hogy JÁGÁ - járgány, úgyhogy ezzel megyünk sétálni.)

2011. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!