Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 8 hónapos babának szeretn...

Most 8 hónapos babának szeretnénk kistesót. Nem korai még?

Figyelt kérdés
2007. dec. 3. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem korai.Mire a baba megszületik,a tesó már kb.2 e´ves lessz.Pont ideális.
2007. dec. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem!Tesó és én köztem is két év van,és tudtunk együtt játszani.Mikor meg felnőttünk,akkor is megtaláltuk a közös nevezőt,mégha külön utakat is járunk.
2007. dec. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm, meg köztem 11 hónap van!! Úgy gondolom nem korai!!
2007. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha készen érzed magad egy újabb terhességre, nem korai.

Én is azt vallom,hogy minél kisebb a korkülömbség, annál jobb nekik. Neked lehet kicsit nehéz lesz, amíg picik, de később meghálálja magát a dolog.

Öcsém és köztem 6 év van, csak akkor tudtunk bezsélni, mikor már ő is 17-18 lett. Addig utálkoztunk. Persze, ez sem általános, de nagyobb az esély rá.

Férjem és bátyja között egy nap híján 2 év van, nagyon jól elvoltak együtt, a mai napig megértik egymást mindig.

2007. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudni. Ha birod majd szuflával, akkor miért ne? .)
2007. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
en is igy vagyok,marc 29en szultem de augusztus ota sem sikerult teherbe esni,remelem meg mielott 1 eves lesz osszejon.szerintem azert is jo,mert az isiben is egymast kovetik igy lesz nehany konyv amit nem veszunk meg 2szer,a baba ruhak is meg hasznalhatok lesznek nem odivatu es nem regi dohos,hogy ujat kelljen venni.na meg ha eggyel mar rutinos vagy etetni pelusozni akkor a masikkal is kevesebb lesz a gond,nem kell ujra beleedzodni.na meg mig terhes vagy akar otthon lehetsz a masikkal,aztan meg elkedenek kesobb oviba menni es te teljes munkaidoben dolgozhatsz.mert sok helyen aztmondjak hogy hatha akar meg egyet es akkor tappenzre megy....stb.szerintem jo otlet es idozites.kivanom hogy sikeruljon mielobb.
2007. dec. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!