Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Május 27. én volt...

S. O. S. Május 27. én volt egy missed abom. Doki annyit mondott, ha megjön menjek vissza hozzá. Na de mikorra várható legkésöbb hogy megjön? És tényleg 3 hét után már egytt lehet lenni, persze nem teherbe esés céljából?!

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont 4 hétre rá megjött, de ez változó. A dokim azt mondta, hogy egy menstruáció ki is maradhat. Nekem 6 hét várakozást mondott, a babára pedig fél évet.
2010. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia. nekem előtte 28 napos ciklusaim voltak, a missed ab után 32-36 naposak. nekem a dokim akkor azt mondta 4-8 héten belül kell megjönnie utána
2010. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja, előző vagyok. elfelejtettem: kb 4 hét utána már együtt lehet lenni. főleg ha minden rendben van, nem fáj semmid
2010. jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetet kellett várnom a kontrollig, addig nem voltunk együtt. A kontrollon mindent rendben talált a doki és mondta, hogy már lehet is próbálkozni. Nekem is kb. 4 hétre jött meg a műtét után, aztán a következő már nem, mert terhes is lettem. Van akinél kevesebb időre hívják vissza kontrollra (pl. 3 hét), ők próbálkozhatnak hamarabb is. De én mindenképpen megvárnám a kontrollt, biztos ami biztos alapon.

Az hogy kinél mikor jön meg először változó, ahogy előttem írták ki is maradhat. Én 6 hét után legkésőbb visszamennék akkor is, ha nem jön meg.

2010. jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!