Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája nem engedi...

Akinek a babája nem engedi levágni a haját, hogy oldja meg?

Figyelt kérdés

17 hónapos fiam csak iszonyú üvöltések és lefogás árán "engedi" levágni a haját! Hajvágó géppel egyáltalán nem lehet megközelíteni sem, mert már ha bekapcsolom üvölt...

Akik hasonló helyzetben vannak hogy oldják meg a hajvágást?

Nem tudjátok véletlenül hogy a topshop-os hajvágó (just a trim) tényleg olyan jó, mint a reklámban? Arra gondoltam hogy arra még beruháznék, hátha beválik!

Előre is köszi a válaszokat!


2010. jún. 26. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
max figyelemeltereléssel próbálkozhatol,de sztem sirni fog mint a legtöbb baba,ha nagyobb lesz akkor változik,a hajvágó gépről én is érdeklődtem de azt mondták nem babának való és állitólag húz is azért nem vettem a 14 hós fiamnak
2010. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én fodrász vagyok(bár most éppen gyesen vagyok :) ),de tapasztalatból mondom,hogy az ilyen kisgyerekeket akik ennyire nem engedik a hajvágást otthon,sokkal jobb ha fodrászhoz viszik.Ott sokkal rendesebben viselkednek,mert egyrészt ugye új helyen vannak,sok érdekes dolog van ami leköti őket,a másik fő szempont,hogy egy fodrász gyorsabban végez vele,mint Te otthon.

Azt a top shopos vackot meg szerintem ne vedd meg,azt egy nagy baromság.Olyan mintha mondjuk borotvával "vágnál" hajat.Ez tulajdonképpen nem a hosszából vág,csak vékonyítja,ritkítja a hajat és ezáltal látszatra rövidebbnek tűnik.Ha mindenképpen otthon szeretnéd Te vágni neki a haját,akkor inkább egy jó minőségű fodrász hajvágógépet vegyél.Pl vannak a Moser gépek,nekem 10 éve megvan,teljesen hibátlan,még semmi baja nem volt és nagyon halk.

2010. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem lányom van, csak elől vágatom a haját. De tényleg elviszem fodrászhoz, neki nagyobb a tapasztalata. Én félek, hogy belevágok a szemébe. Eléggé sír, meg kapkodja a fejét.
2010. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


egy ekkora babának már simán el lehet magyarázni mi ez.Nálunk kezdetben apa ölében ült és akezünkön megmutattuk neki,hogy ez nem fáj csak levágja ahajat úgy mint a szőrt a kezünkről..nem mondom az első két hajvágás nehéz volt a harmadiknál már a fülét dugta be az ujjával egy szót sem szólt,legutóbb meg amár egyedül vágtam neki.akkor sírt kicsitmert új volt a szitu,mert beleállítttam csupin a kádba és ott vágtam le neki,de utána csak vigyorgott,hog ymilyen kis golyó feje lett..szval simán el lehet már neki magyarázni és én sem vagyok fodrász..nem azért de én mikro megláttam,hogy 1500ft egy gyerek hajnyírás,mosolyogtam egyet,hogy azért az 5-10percért inkább fagyit veszek neki belőle vagy kisautót..nem a fodrászokat akarom bántani,de ezek az árak néha hátbavágóak..megértem én ,hogy meg kell élniük ,de nekünk is..nah mindegy,végül is mindenki eldöntheti kinek mi mennyit ér meg.Nekem inkább sírdogáljon egy kicsit-egyáltalán nem garancia,hogy a fodrásznál nem fog és a 4dik alkalommal már nem fog sírni,mert tudja,hogy nem rossz és nem bántja...24hós baba mamája

2010. jún. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!