Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyit sír 6 hetes...

Kinek mennyit sír 6 hetes babája, és éjszaka hányszor kel fel, és nappal mennyit alszik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikot 6 hetes volt a kisfiam,akkor egész nap és éjszaka is aludt,csak enni kelt fel,8-9szer,ami éjszaka 2-őt is jelentett néha.
2010. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6 hetesen szinte állandóan sírt a babám, alig-alig aludt, már nem is emlékszem, szörnyű volt. babakocsiban azért aludt, de napközben nem nagyon, max. fél órát egy párszor.
2010. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, mi vasárnap leszünk 6 hetesek, eddig szinte végig aludta a napot, viszont kb. 1 hete a délutánok szörnyűek, olyankor alig alszik, viszont nyűgös. Délelőtt általában egy hosszabb 2-3 órás és egy rövidebb van esetleg több félórás órás alvás, délután, mint már írtam szinte semmi, max. fél órák. Este 9-10 körül fekszünk, most, hogy délután nem alszik 3-kor kell, előtte 1-4-7 óra volt.

Nálatok hogy megy?

2010. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 8 hetesek,vagyunk,de minden ugy megy mint 6 hetes korában!Éjszakát átalussza, legkorábban reggel 4 kor kell de van,hogy 6-7 kor! Utána délig ha fel is kel,cicin egyböl viszaalszik! Délben ébredés 2-3 ig fent van,utána vagy visza alszik vagy nem! :)) Ha visza alszik még max 2x kell az esti fürcsi vacsi elött amit 8, fél9 kor kezdek el!Hát kb ennyi:) Jó babszizást!

2010. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem este 9-kor lefekszik és éjszak 1, 3, 6 kor felkel szopizni, utána 8.30-9-ig alszik, délelőtt kb:még félórát alszik,majd délután ha jobb napja van akár 5 órát is alszik, de ha nyügi akkor fent van estig, és sokat sír.
2010. jún. 24. 08:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Este 8-9 között vacsi (előtte fürdés, kétnaponta), utána nyügitől függően 10 körül alvás van. Éjjel egyszer kel, kb. 3-4 között, utána reggel 6-7 között. Van, amikor még visszaalszunk a 9 körüli szopiig. Délelőttök változóak, van, hogy szinte semmit nem alszik, máskor végigalussza a délelőttöt (pl. ma is). Utána szopi, ilyenkor tovább van fenn, kis alvás, megint szopi, nagyobb alvás. A délutáni szopi után, ami kb. 5-6 óra körül van, már nem nagyon alszik estig, na de erre is volt már precedens :-) ... A lényeg az, hogy 7 hetesen még nem nagyon van napirend, minden nap más, van, hogy többet alszik és vannak napok, amikor szinte csak fél-1 órákat. Ez azért nem olyan jó, mert soha nem tudom előre kiszámítani, mit tudok aznap csinálni, sokszor csak sodródom az árral. Ja, igény szerint szoptatok, de nem erőltetem a gyakori szopizást...
2010. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: annyit még, hogy már nem annyira hasfájós, így minden kaja után van egy kis hiszti, de már nem olyan hosszan és gyorsan átlendülünk rajta. Persze este azért már nyügösebb...
2010. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!