Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

[link] vagy

[link]

Egyéves babómnak venném szülinapra


2010. jún. 23. 15:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, az elsőt is lehet kormányozni hátul. Vagy csak vaksi vagyok?
2010. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Amúgy az elsőt választanám, és a színén még vacilálok, fiam van. Hajlok a narancs felé.... úgyis mindene kék.
2010. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az elsőnek csak tolókarja van, de nincs összekötve a kormánnyal, így ha fordulni szeretnél, és a gyerkőc még csak rángatni tudja a kormányt, akkor meg kell emelned az elejét, úgy hogy lenyomod a tolókart, és úgy fordulsz!
2010. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Akkor az elsőt csak tolni lehet a karral, és irányítani nem?Ti miért vetttek meg mind a kettőt végül?
2010. jún. 23. 16:25
 15/18 A kérdező kommentje:
Egyszerre írtuk.)akkor elég bajos az első...
2010. jún. 23. 16:26
 16/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert ahány oldalt megnéztem, mindenhol azt írja, hogy tolókarral is irányítható a tricikli. Hmmm... furi... Egyébként valaki meg tudja mondani, hogy mikor érdemes ilyet venni? Mennyi idős korára? Mert már elég régóta stabilan ül, 9 hónapos lesz a kisfiam.
2010. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi az irányíthatót vettük, a másikat ajándékba kaptuk!Azért van odaírva hogy irányítható, mert irányítható is, de nem mindegy hogyan!Menj be gy játékboltba, vagy tescoba és próbáljatok ki egyet!Megfogod látni a különbséget!Az elsőt akkor ajánlanám mikor már egyedül tud pedálozni, és kormányozni!
2010. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Második
2010. jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!