Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! 8 hónapos és nem...

S. O. S! 8 hónapos és nem szakadozik fel az orrából a váladék, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az orvos is mondta,hogy le van tapadva neki,de nem lehet vele mit csinálni,talán majd a nap melegétől.Én ezt nem hiszem el.Nem folyik már az ora,de éjszaka rossz halgatni ahogy szürcsögve horkol,mintha nem kapna rendessen levegőt.Az orrszívó porszívóval nem jön semmi.De tudom,hogy ott van.Reméllem valaki tud valami jó ötletet adni.
2010. jún. 22. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
van orrcsepp, nasivin oldatos orrcsepp 0-1 éves korig adható, vény nélkül kapható és szuper!!!! gyorsan futás a patikába :) ez segíteni fog!!!!
2010. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Euphorbium homeós orrsprayt! Lehet, hogy csupán a kicsi orrnyálkahártyája van megduzzadva és amiatt szörcsög. Ez a szer a váladékot is feloldja (ha van) és a nyálkahártya-duzzanatot is lelohasztja, mert gyulladáscsökkentő hatóanyagai is vannak. Emellett nem szárítja ki a nyálkahártyát, így nem fokozza a váladéktermelést és hozzászokni se lehet... Nálunk már az egész család ezt használja, ha kell.
2010. jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sóoldtos orrcseppet kapott az én babám is.Nem kellett használnunk,de a doki szerint ez feloldja a nyákot.0-hós kortól használható.
2010. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a Sterymart mondanám,az tuti jó!!!
2010. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!