Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig turmixoltátok a babátok...

Meddig turmixoltátok a babátok ételét?

Figyelt kérdés
Mikor ette meg pl a húst villával összenyomva?
2010. jún. 21. 22:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát igen te is okos vagy kedves előző!

9 hónaposak vagyunk 6 foggal és turmixolok.

A dokink azt mondta, hogy nem érett még meg a darabos ételek fogyasztására ezért öklendezik. Van akinek még 1 éves is turmixolni kell!

Szóval nem fogfüggő!

2010. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 vav22 ***** válasza:
Gyermekfüggő. Az én babám sohasem szerette a folyósabb állagú ételeket, mikor turmixoltam akkor is sűrűbbre csináltam Neki. Ha öklendezik nem érett még rá, ha nincs foga nem tudja rágni. Ha nem öklendezik és van már foga és szívesen elfogadja, akkor adhatod Neki darabosan. Nem kell ezt túlkomplikálni.
2010. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Babám már 1 éves,10 hós kora óta eszi meg a darabosat,de a húst még mindig turmixolni kell neki.

Köszi a válaszokat!

2010. jún. 22. 12:46
 14/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, 16 hónapos lányom még mindig nem eszi meg a húst csak úgy. Kiköpi, pedig eszik mindent, ami darabos (kenyér, zöldség és gyümölcs akár nyersen, akár főtten stb.). Virslit, parizert megeszi (gondolom, mert puha), de ha azt akarom, hogy rendesen egyen húst, akkor még a mai napig bele kell turmixolnom a kajájába. Ja, bezzeg a füstölt kolbi Apával, az megy....
2010. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!