Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig turmixoltátok a babátok...

Meddig turmixoltátok a babátok ételét?

Figyelt kérdés
Mikor ette meg pl a húst villával összenyomva?
2010. jún. 21. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia. Én az első 4 foga kibújásáig turmixoltam teljesen. Mikor megvolt a 4 fog, utána nem összenyomtam a húst, hanem egy átmeneti állapotot kezdtem el, azaz darálthúsos ételeket adtam már neki. (Pld. töltött káposzta, rakott padlizsán, rakott zöldbab, stb.) Ehhez képest a villával összenyomott húst jóval később bírta megenni... ha jól emlékszem, másfél évesen már nem köpte ki... (De lehet, hogy "elkényeztettem" a darálthúsos kajákkal) :)
2010. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Már 4 hónaposan sem turmixoltam mindent,húst már 6 hósdan csak összevágtam. Igaz.ekkor már kezdett darabosabb ételeket is enni.
2010. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Na ja. Egy 6 hónapos fogatlan baba összevágott húst evett? :))) Szeeegénykém. :(
2010. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Na ne már!!! A bébiételekben is 8 hónapos kortól van darabos, (pici darabkák vannak benne), azt a lányom még 10 hónaposan sem ette meg, mert öklendezett tőle. Kb. 11-12 hónapos kora között kezdtem neki darabos ételt adni, addig mindent turmixoltam.
2010. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Na ezt a 6 hónaposan csak összevágott húst evett sztorit Én is nehezen hiszem el. És mennyi ideig tartott a csócsálás? 1-2 óra per falat?
2010. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 vav22 ***** válasza:
Nem én írtam a hat hósat, de egyik ismerősöm babájának, akkor már 5 foga volt. Azzal miért ne csócsálhatna összevágott husit??? 10,5 hósomnak csak négy foga van és semmit nem turmixolunk a miénkből eszik. Persze megválogatjuk, hogy mit, miből és kevés fűszerrel.
2010. jún. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9 hónaposak vagyunk, de nekem még mindig csak a turmixos kajcsit fogadja el a kisfiam. Próbálkozunk a villával összenyomós módszerrel, de hogy kérdésedre válaszoljak addig fogok turmixolni amíg a baba igényli. Remélem már nem sokáig. Egyébként nagyon változó, hogy mikor készülnek fel rá a babák. Ne erőltesd semmiképpen.
2010. jún. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14 hóig mindent turmixoltam teljesen simára, mert nem akart darabosat enni. Utána kezdett el falatozni.
2010. jún. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

9 hós koráig turmixoltam!

Azóta eszi a darabos ételeket. Most 11hós!

2010. jún. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindenki milyen okos.És,ha már több foga van?Az én lányom is 7 hónapos kora óta megeszi a darabos ételt,és nem öklendezik tőle.Tetszik neki ahogy rágcsálhat.Pici darabokkal kell megpróbálni.
2010. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!