Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babám buksija véletlen...

5 hetes babám buksija véletlenül odaütődött a fotel fa karfájához. Volt alatta egy vékony gyapjúpárna, de nagyon aggódom, nem lett e baja. Pukli stb nem lett rajta. Ütődés miatt nem lehet rákot stb. kapni később?

Figyelt kérdés
A karomban tartottam,de lecsúszott a karom a karfáról,és kb. 3cm-ről ráesett a babám feje a karfára.Remélem a vékony párna(2cm vastag) azért valamennyit tompitott.Viszem Őt a dokihoz azért nézze meg...Nagyon béna vagyok.
2010. jún. 21. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Óóóó hányszor fogja még beütni a fejét. Ha látszólag nincs semmi baja, nem ájult el, nem hányt, nem réveteg a tekintete, akkor ne vidd orvoshoz.

Amikor majd elkezd kúszni, mászni, járni, naponta kb milliószor fogja beverni valamijét. Nem ettől lesz rákos.

És még hatalmas puklijai, kék-zöld foltjai, véres-sebes sérülései is lesznek.

Nyugi nyugi.

2010. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

:)

Ne aggódj, ha nem ájult el és nem hányt (persze 3 cm... az semmi). Ne is vidd orvoshoz, mert felesleges, csak összeszed ott valami bacit. Ha majd nagyobb lesz akkor majd fél méterről esve veri be a fejét, amikor állásból esik el és akkor majd napi 5x fogsz a dokihoz rohanni.

Hidd el ha nem ájult el és nem hányt, de még csak nem is extra aluszékony (ami ebben az időben amúgy nem csoda), akkor nincs semmi baja, még akkor sem, ha kb 1 percig keservesen sírt. Ne aggódj.

2010. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom mikor olvastam a kérdésed rögtön magamra ismertem. Annyira aggódtam mindenért.... Aztán most 8 hónapos a nagylegény, elkezdett kúszni, volt már a könyökén, az alkarján, a combján, az oldalán és a homlokán is lila folt. És a java csak most jön. Ne vidd szerintem dokihoz, mert esetleg összeszed valami vírust. Most annyi járvány van...
2010. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám hat hónaposan (apa felügyelete alatt:-) a székre tett babahordóból esett ki fejjel előre a járólapra. Azt hittem, meghalok, annyira megijedtem. Semmi baja nem lett. A védőnő azt mondta, akkor vigyem orvoshoz, ha hány, vagy valami mást csinál, mint szokott. Semmi ilyen nem volt. Mire végetért a sírás, mindent elfelejtett. Mi nem. Soha többé nem tesszük fel székre, sőt. Inkább a földön üldögéljen.
2010. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!