Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menjünk orvoshoz vagy ne?...

Menjünk orvoshoz vagy ne? Beütötte a fejét.

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos a kislányom, a nagymamámnál aludt az ágyon. Körbe volt barikádozva, de pont abban a fél percben még én kimentem a konyhába felébredt, és fogalmam sincs hogy ennyi idő alatt hogy, de lement az ágy végébe, és lesett. A fejét oldalt a füle fölött ütötte meg. Van egy kis pukli,de nem túl nagy. Akkor sírt, de utána megnyugodott, és jó kedvű volt. Nemrég evett, most alszik. Nem látom hogy fájlalná, vagy furcsán viselkedne, de nem tudom mit tegyek. Menjünk orvoshoz vagy ne?
2010. jún. 18. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyeld a kicsit, ha hány, azonnal menjetek orvoshoz.

Az én 7 hónaposom is lecsúszott az ágyról múlt héten, hála az égnek semmi baja nem lett, nektek is szorítok!!!

2010. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is figyeld a babádat,h lász-e rajta vmi furcsát,pl. ha hányna vagy nagyon aluszékony lenne,akkor vidd el öt orvoshoz!


Szoritok én is nektek nagyon,h ne legyen semmi baja!:)

2010. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Az én 8,5 hónapos fiam ma megint leesett az ágyról, most 4.szer. Eddig meg sem látszott rajta, max. 2 percig sírt, aztán játszott tovább. De ma olyan szerencsétlenül esett, hogy a jobb szeme alatt van egy mokesz, a homlokán meg egy nagy púp, véraláfutásokkal. Nagyon sokáig sírt, majdnem 1 órát, de utána megnyugodott, szépen evett, majd dumált, röhögött, mint ahogy szokott. Úgyhogy megnyugodtam. Pedig a szobában voltam mind a 4szer, mégis sikerül neki végrehajtania ezt a műveletet, míg iszok, vagy csak épp a sötétítőt húzom be alváshoz... Ma a pelusát dobtam ki a kiságya végében lévő kukába, tehát egy fél perc sem volt, amíg hátat fordítottam neki.

Tudom, nem vígasztal, de még lesz annyi koppanás, leesés, beütés, hogy csak na. :D

Figyeld, ha hány, vagy rosszabb lesz a közérzete, feltűnően sokat alszik, többet, mint szokott, akkor vidd orvoshoz.

2010. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. kb fél órát aludt az eset óta. Nagyon jó kedve van. Egyenlőre semmi furcsa. Remélem nem is lesz.
2010. jún. 18. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kell, anyukám mindig azt mondja azonnal látszik ha valami nagyobb baj történt. Azért nem procelánbaba, hogy összetörik a legkisebb ütésre. Ha nem nő a pukli (esetleg tehetsz rá valami fagyott dolgot ronygba csavarva napont 4-szer pár percig) nem hány, nem nyűgösködik indok nélkül, nem lehet baja.
2010. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!