Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos Kisfiam beütötte a...

9 hónapos Kisfiam beütötte a fejét. Menjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
A Férjem szerint túlreagálom a dolgot,mert csak egy kis púp lett a kis fején.Amúgy az asztal sarkába verte be.Én egyből orvoshoz akartam vinni.De a kedvesem lebeszélt.Ti mit tennétek?
2009. ápr. 7. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg ne reagáld túl a dolgot.Még nagyon sokszor befogja ütni a fejét valahova.Az én kisfiam is múltkor úgy elesett és beütötte a fejét a parkettába,hogy egyből bekékült a homloka.Én is megijedtem!De ha majd megtanul menni akkor még több esés lesz!

Nyugi!!!Nincs semmi baj!

2009. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem vinném orvoshoz. Egy ekkora baba még rengetegszer be fogja ütni a fejét, lehet, hogy itt-ott púp is lesz rajta, de fölösleges vele mindig orvoshoz menni. Ahogy megtanul járni, bizony sokszor elő fog fordulni Akkor kell elvinni, ha tényleg komoly a sérülés, esetleg elveszti az eszméletét vagy egyéb agyrázkódásra utaló tünetet veszel észre. 4 gyerekes anyuka
2009. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 7 hónaposan leesett az ágyról a fejére, nagyon megijedtem vele együtt sírtam, de hamar megnyugodott, egész nap figyeltem, és ugyanúgy viselkedett, mint máskor, így nem vittem orvoshoz. Utána néztem, mire kell ilyenkor figyelni (pl. többet alszik, mint máskor, horsog, kékül vagy szürkülnek a végtagjai - ezek nem jó jelek.) Most már 9 hónapos és semmi gond nincs. Szerintem is még sokat fognak potyogni, ez elkerülhetetlen, nem lehetsz mindig ott, az esés pedig hamar megtörténik. Szerintem nézz utána (google) hogy mire kell odafigyelni, vagy ha tényleg nagyot esik vidd el orvoshoz a saját megnyugvásod érdekében. Szerintem észre fogod venni, ha másként viselkedik.
2009. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!