Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom beütötte a fejét az...

Kislányom beütötte a fejét az ajtóba, lett neki egy puklija oldalt, vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Esett már el többször, de puklija még sosem volt, megijedtem, mikor megütötte sírt , azóta már nevetgél, a halántékától jóval fentebb van a pukli. Jajj, ez az ugribugri gyerek:S 1 éves egyébként.
2010. dec. 8. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha már nevetgél, akkor semmi baja :D a pukli holnap reggelre már csak fele akkora lesz :D 1 éves biztos tök aranyos :)
2010. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges.

Lesz még több puklija is:-))))

2010. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Most is nevetgél, meg az ágyon ugrál :D
2010. dec. 8. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:

Örökmozgó fiam van, de az az istentelenül ördögfióka elevenség...

Annyiszor kapott már kést a homlokára, vagy kanalat, vagy ami épp a kezembe került, hogy lenyomjam a pukliját.

Folyton kék zöld szegényem, megsimogatja a bibit, majd megy tovább:)

A puklira azonnal a hideg késlap/kanál a bibire, lenyomni és nem lesz pukli, árnika? krém a lila foltra.

Ha nem nevetgél vagy megvigasztalható, akkor érdemes megmutatni dokinak.

2010. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tilos a puklit késsel vagy bármivel lenyomni! Többet ártasz vele, mint amennyi haszna van. Hagyni kell, magától elmúlik, a picik még olyan gyorsan regenerálódnak.
2010. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor a gyerekorvos a rendelőben begyűjtöttet minek nyomta le a fém spatulával?????

Ő javasolta.

2010. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is gyerekorvos mondta, hogy meg ne próbáljam nyomkodni.

Hát, ezt nekik kellene megbeszélni egymással. :-)

2010. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztosan nem lesz baj.

Egyébként én pelenkát szoktam bevizezni. Szerencsére még csak pár ilyen alkalom volt. Az is jól hűsíti, kevésbé "jön ki", rányomni nem szoktam erősen, csak finoman.

2010. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azt én is tudom hogy tilos lenyomni a fejen lévő puklit mert belül okozhat valami gondot( ezt még óvónőként tanultam).


Egyébként már kisebb volt neki, nem olyan feltűnő és el is aludt.

2010. dec. 8. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!