Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám már 8. napja...

6 hetes babám már 8. napja csak a mi segitségünkel tud csak kakilni (hömérözéssel). Nem tudom mit tegyek. Félek nincs-e komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Már probáltam a kamillateát és a Laevolacot is!Fele anya tej,fele tápszerrel étkezik!(BEBA HA start aktiv)
2010. jún. 18. 09:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,ma leviszem a gyerekorvoshoz!!
2010. jún. 18. 09:44
 12/13 anonim ***** válasza:

Ami nekünk használt, úgy hogy mindent kipróbáltunk amit kapni lehet a gyógyszertárban. A Beba tápszer hasfogó volt a mi esetünkben. Lehet hogy váltani kell, de ami a kaikra nagyon oké az az ánizsmag!

Gyógyszertárban kapható. Forrázz le egy mokkáskanálnyit 2,5 dl vízzel, hagyd állni lefedve kb. 5 percig, majd szűrd le és langyosan itass vele egy pár kortyot. Egész nap iszogathaja addig amíg nem lesz kaki. Még a hasfájásra is jó. Mi 5 hetes kora óta használjuk...


Remélem segít .

2010. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én is jó darabig cirógattam a popsiját, a végbél környékén, hogy kijöjjön a kaki, de nem szokott hozzá.Ha tápszeres sokat itasd egy kis infacol is segít, nekünk bejött,kicsit meghajtotta és könnyebben kijött a kaki.

mikor már evett üveges kaját nem volt gond!

2010. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!