Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám már 8. napja...

6 hetes babám már 8. napja csak a mi segitségünkel tud csak kakilni (hömérözéssel). Nem tudom mit tegyek. Félek nincs-e komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Már probáltam a kamillateát és a Laevolacot is!Fele anya tej,fele tápszerrel étkezik!(BEBA HA start aktiv)
2010. jún. 18. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2010. jún. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szia.mi ugyan igy voltunk.nekünk a tápszer volt a baj.milupa milumil ha startot kapott és nem volt tőle széklete.váltottunk humana tápszerre és azóta szinte minden nap van.
2010. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
legyek türelemmel,de általában fel sem veszi a telefont
2010. jún. 18. 09:19
 4/13 A kérdező kommentje:
már váltottam tápszert(milupárol-nestlére)de ez se jo.szabad ilyen sürün váltogatni?
2010. jún. 18. 09:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Kap egyébként folyadékot?Mert tudom,hogy azt mondják nem kell anyatej mellé,tápszeressel nem tudom,mi a helyzet,de mi adtunk a szorulós :) egyébként anyatejes babának,minden nap kapott kamillát magában és meg lett az eredménye.
2010. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen minden nap megiszik kb. 80 ml kamillateát
2010. jún. 18. 09:31
 7/13 anonim válasza:
glicerines kúpot adtál már neki?1-2szer azt is szabad.ha a szelek jönnek neki akkor komolya baja nem lehet.de azért mutasd meg a gyerek orvosnak.langyos vizet is adhatsz neki az egy kicsit meghajtsa.
2010. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
A kamillateát nem szabad folyamatosan adni a babának, mert hosszú távon szárítja a beleket, és csak még jobban szorulásos lesz. Ilyen esetben bőven elég, ha három naponta adsz neki. A többi napon csak sima vizet! És a kamillateát cukrozd meg.
2010. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Úgy van ahogy az utolsó írja. Ne adj neki minden nap kamillát, csak amikor már kakilnia kell, és akkor cukrozd meg, és langyosan kapja. Ha nem cukrozod, akkor nem adja ugyanazt a hatást.
2010. jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A hőmérőzéssel csínján bánjatok,mert hozzászokik,és csak úgy fog tudni kakilni! Próbáld elérni a gyerekorvost,de ha őt nem sikerül,a gyógyszertárban is tudják mi a jó ilyen esetekben.
2010. jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!