Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyivel előbb készíthetem...

Mennyivel előbb készíthetem el a tápszert? Pl:9kor lefekszem aludni akkor megcsinálhatom fél 1-re? Vagy mikor éhes akkor kell megcsinálni (éjjel)? És mikrózható?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
NEM mikrózható a tápszer, mert a mikrohullámoktól módosulnak benne a fehérjék. Mindíg frissen evés előtt csináld meg a picinek. Forralj vizet...
2010. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyunk tápszeresek, de a mintára amit kaptam, rá van írva, hogy legfeljebb 2 órán belül fel kell használni.
2010. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én este mielőtt lefekszem a cumisüvegbe bekészítem a tápszert.A vizet egy másik edénybe kimérem.Nem öntöm össze.Így éjszaka gyorsan meg tudom melegíteni és nem kell méricskélnem sem.
2010. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi ezért vettünk cumisüveg melegítőt. Kimérem előre a vizet és abban melegen marad, hőfokszabályzós ez a melegítő. Csak beleteszem a port és már kész is a kaja.
2010. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Le leszek hurrogva, de én már csináltam meg előre tápszert, két adagot. 3-4 óra múlva kapta meg a 2.-at, semmi baja nem lesz hűtőben. A kórházakban is előre készítenek nagyobb adagot. Viszont nem mikrózom.
2010. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem mikróztam soha. Mindíg éjszaka készítettem frissen neki. Soha nem használtam fel újra, amit meghagyott. Kiborítottam.
2010. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia


a korhazakban tenyleg elore elkeszitik a tapszert!!

De ott a Te babad is csak 1 s sok kozul.....

en itthon nem keszitem el elore.

Felforralom a vizet es bele ontom a sterilizalt cumisuvegekbe.

Ejszaka csak meg kell melegitani a vizet (lehet mikroba, de en utalom es igy nincs is.Cumisuveg melegitoben szoktam)es hozza onteni a tapszert.

Gyorsan megvan.

2010. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!