Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát javasoltok 6...

Milyen pelenkát javasoltok 6 hónapos 8 és fél kg,65cm-es fiamnak? Akármit veszek (Libero, Pampers, Babylove) egyik sem jó neki, nincs normális átfedés, legalábbis az ő pociján.

Figyelt kérdés
Persze tudom, kicsit ducibb a lelkem, de ez így nem jó,3-4 óra alatt gyakorlatilag átnedvesedik a ruhája az oldalánál.
2008. nov. 1. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Szia, az én manóm 3 hónapos, 7,5 kg és 64 centi. Nálunk bevált a pampers és a dm pelenka is, most térünk át a 3as méretről a 4-esre. Esetleg próbáld a 4-es méretű DM pelenkát, és húzd meg jó szorosra a hasán.
2008. nov. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia,azt elfelejtettem írni,hogy mindegyikből a Maxi-t használjuk,7-14 vagy 7-18 kg-ig van méretezve.Mindig is előbb kellett váltanunk 1-2 kg-val,mint ami rá volt írva,de ez most nagyon nem jó.Bízhatok benne,hogy lassacskán elkezd forgolódni,felülni,és akkor kicsit kisebb lesz a pocija?
2008. nov. 1. 08:22
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
a tescos pelus nagyon jo én azt hittem hogy nem lessz jo de tévedtem. Eddig liberot használtunk és a párom javaslatára ki probáltuk a tescosat, ez bisztos jo lessz a picidre
2008. nov. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Régebben a kéket próbáltuk,hát nagyon műanyag volt,de a lilát dícsérik többen is,akkor most megpróbáljuk azt is.Köszi.
2008. nov. 1. 08:37
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk van ez a Schlecker nevű drogéria, és abban is van ilyen saját márkás pelenka, mint a Dm-ben meg a Rossmannban.Nekünk nagyon bevált és árban is jó.
2008. nov. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találsz megfelelő pelust, akkor ne várd ki a 3-4 órát, hanem cseréld le sűrűbben a pelenkát. Egyébként nálunk is a tescos lila csomagolású pelenka tartja legtovább a nedvességet!
2008. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Szió!


Az én lányom is 6 hónapos, 8 kg, 68 cm, és a Huggies-t használjuk, a 3-ast. Bár hamarosan a 4-esre váltunk. Ami miatt nagyon szeretem a Huggiest, az a gumírozott derék (végig a pántokig) és a cuki, Micimackós minta. Ebből nekünk még sosem csorgott ki semmi. A Pampersből és a Libero-ból viszont többször is. Mindenki az ára miatt nem próbálja ki, pedig a 78-as kiszerelésű 3-as akcióban 3.000.- forintba kerül (akción kívül 3.600.-) és havonta 1x mindig van valahol kedvezmény. (A Pampers ackióban is 3.500.- körül van.)

Egy próbát megér.

Zita

2008. nov. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
A Tesco színes pelussal én is nagyon meg vagyok elégedve, még nem volt baleset, sot, miota elfogyott a Pampers, éjszakára is azt használom 7 hónapos kisfiamnak. A hátsó része elasztikus, így tényleg jobban áll a kis pocakos babámnak. Ami még nagyon bevált, az a Happy márkáju pelusok, ezt a kettot használjuk. Egyébként ne aggódj, ha majd kúszni, járni kezd, változik a testalkata.
2008. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket,már csak azt nem tudom,mihez kezdek az 1 csomag Pamperssel,meg Babyloveval.
2008. nov. 1. 13:44
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha még a 7-14-ig pelust használod, de "szűknek" érzed, válts a 9-18-igra. A barátnőmnek is mindig váltani kellett az alsó határok elérésénél.

Megéri, mert egyszer úgyis bele fog nőni, ha nem válna be. De szerintem jó lesz.

2008. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!