Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és hova szoktátok...

Mennyit és hova szoktátok vinni magatokkal a babátokat autóval?

Figyelt kérdés

a párom vállakozó és mindig rohangál a városban vagy esetleg 50 km-en belül és ha tudunk mi is megyünk vele. a kocsiban olyan jókat alszik, sokszor ki tudom venni sétálni a babakocsival, imád nézelődni, megyünk boltokba, könyvelőhöz (aki imádja a kislányt), ide-oda.szerintetek ez okoz vmilyen gondot neki? 10 hós kislány és imád emberek között lenni, nagyon barátságos és senkitől nem fél.

ti hogy vagytok ezzel és mi a véleményetek?


2010. jún. 16. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi gond, de hagyjál neki elég időt arra is, hogy fejlődjön a mozgása... más baba ilyenkor már áll, jár!
2010. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát azért 10 hósan nem kell még mennie. dE tényleg hagyd mozogni. ez nekem is baj volt, hogy állandóan mentünk, és itthon az ágyon alig mozgott. de nekem 8.5 hós, és tegnap állt fel, meg 4 kéz-láb megy. mi is megyünk rengeteget, mi vittük már 200 km-t is, ott is babakocsiba volt, de aztán kivettem az ülésből, az autó ülésére tettem, hogy nyújtózzon, hasra raktam.
2010. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!