Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan etessem így a babámat?

Hogyan etessem így a babámat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megetetni rendesen a lassan négy hónapos babámat.Amióta ő is fogja a cumisüveget, mindig belenyomja a szájába, meg a kezével kilöki a szájából, és az öklét dugja be.Hadakozás az etetés, nekem meg lassan elfogy a türelmem...
2010. jún. 16. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
8,5 hónapos kisfiam is egy perpetum mobile. Nálunk az a megoldás az etetés alatti ficergésre, hogy a kezébe adok valamit, pl. a cumisüveg kupakját, és vagy énekelek neki (Erdő-erdő és Tavaszi szél a két kedvenc), vagy mondókázok valamit. Ezekkel elfoglalja magát annyira, hogy meg tudjam etetni viszonylag nyugodtan. Különben jár keze-lába, mint a motolla.
2010. jún. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!Egyelőre ez nem vállt be nálunk.Én is a kezébe adtam a csörgőjét, de ugyanúgy kilöki a cumisüveget, aztán beteszi a szájába az öklét csörgőstől mindenestöl.

Ma reggel is egy órán keresztül csak 100 ml-t sikerült vele etetnem( amikor 180-at szokott enni),aztán elfogyott a türelmem, és abbahagytam az etetést...

2010. jún. 16. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi időnként eszik? Mert lehet, hogy nem éhes. Kisfiamat is hiába akartam 3 óránként etetni, ha ő 4 óránként volt csak hajlandó. Egyébként ebben a melegben amúgy sincs túl nagy étvágyuk.

Nyugi, ha éhes lesz, meg fogja enni majd az adagját! :) Kitartás!

2010. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük, kitartásra szükség lesz...Éhes, mert jelez, ezért nem értem, miért csinálja ezt.Amúgy 4 óránként eszik.
2010. jún. 16. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!