Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! Mivel etessem a...

Segítség! Mivel etessem a babámat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kisfiam jelenleg 4 hetes és születése óta nem szopik, 1 hétig csinálta csak, azóta sem. Nekem pedig nagyon kevés a tejem és idővel sem lett több. Sajnos tápszeres lett, cumisüvegből etetem. Az Avent és a MAM cumisüvegek miatt is állandóan félrenyel, fuldoklik, már rettegek az etetéseknél. Milyen cumisüveget ajánlanátok amit nehéz szívni és csepegésmentes??? Vagy egyáltalán mivel etessem? Ilyen korban létezik más módszer? Pohár felejtő, mert nagyon falánk és csak kicsapkodja és abból is félrenyel. Valamilyen itatópohár van kifejezetten újszülötteknek?
2011. szept. 22. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg műanyag, sima felületű kiskanállal.

Elvileg működnie kell a dolognak, gyakorlatilag nem annyira egyszerű.

A babák nagyon tanulékonyak, hamar megtanulnak enni bármiből.

Lehet kapni különféle cumikat, mindegyikre ráírják, hogy tejes, teához, vagy pépeshez való.

A tejes elvileg jó kell legyen, de a mohóságán nem fog javítani.

2011. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Tommee Tippee cumisüveget. Formája a mellre hasonlít, és 1-es méretű cumival próbálkozz. Sok sikert! Remélem minden rendben lesz.
2011. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk először a Tommie Tippie volt jó,aztán sűrűbb tápszerre kellett váltani a hasfájása miatt,azt már a maxos lyukú sem engedte át,egy etetés alatt 2-3x dugult el.akkor váltottam Dr.Browns-ra,ez a sűrűt is átengedi,de ha megszívja rendesen a fiam akkor ez tud sriccelni.Próbáld ki a Tommie Tippie-t,az nem volt csöpögős.
2011. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elnézést: Tommee Tippee... :)
2011. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!


én is ezekkel a cumisokkal kezdtem, nekem tejet kapott cumisuvegbol mert nem tudott szopizni, annyi tejem volt fulladt meg. küszködtem én is végül egy ajándékba kapott párszáz forintos egyszerű baby valami nevü cumisbol kezdett enni gyonyoruen. baby nova azt hiszem.

2011. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nálam az is probléma hogy a lefejt anyatejet sem issza meg, hanem kiköpi, csakis a tápszert szereti. Csalni szoktam néha, hogy a kevés kis lefejt tejemet keverem tápszerrel, úgy megissza. De azt viszont nagyon mohón, ezért is fuldoklik állandóan. Elég sokat félrenyel és néha hörög nagyon.
2011. szept. 22. 21:35
 7/9 A kérdező kommentje:

Figyeljetek, megtaláltam!


[link]

2011. szept. 22. 22:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Medela Calma. Nem csöpög, meg kell dolgozni a benne lévő anyagért!
2011. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tommee Tippee

Ugyan ez volt a problémánk, hogy fuldoklott a MAM-os üvegtől. A TT bevált, bár ahogy nagyobb lett vissza tértünk a MAM-ra. Azóta is azt használjuk, de pici babának sokkal jobb a TT. Kisebb a lyuk rajta, nem ömlik belőle.

2011. szept. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!