Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ételeket adtok 10...

Milyen ételeket adtok 10 hónapos babáknak?

Figyelt kérdés
Külőn főzitek vagy már a család ételéből kap?
2010. jún. 14. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:

10 hónaposan külön főztem, ebédre zöldség, tészta, hús, Uzsonnára gyümölcsöt kapott, esetleg joghurttal, túróval.

a több cici volt.

10 hónaposan kezdtem neki reggelire pépet adni, 1 évesen vacsorát is.

Most 15 hós, még külön főzök neki ebédre, mivel én nem eszek akkor meleget, sőrt semmit (későn regglizek) és nálunk a vacsora közös kaj, na akkor szokta azt enni, amit mi.

2010. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Reggeli tejpép.Tízórai gyümölcs-kedvenc a banán,de almaszeletkéket is örömmel pakol a szájába,barack,ma pl meggy.Ebédje többnyire még külön készül,vagy a mi adagunkat később fűszerezem./tegnapi kdvenc:olívaolajon apróra vágott csirkemell fehéredésig,víz,borsó, rizs/.Uzsi joghurt vagy ismét gyümölcs.Vacsi anyatej.
2010. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggeli egy kis anyatej amíg ébredezik, utána velem reggelizik kifli, pogácsa mikor mit. Tízóraira valami gyümölcs, ebédre azt eszi amit mi, nem fűszerezem nagyon az ételt így a kislányom is megtudja enni, uzsonnára valami tejszelet, piskóta egy kis gyümölcs, vacsorára tejpép és elalvás előtt még egy kis cici de az már csak megszokás mert nem cicil csak bekapja és már alszik is.
2010. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!