Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akik másodjára elég...

Anyukák! Akik másodjára elég kis korkülönbséggel szültek, hogyan oldottátok meg a mindennapokat?

Figyelt kérdés
Pl. Az én kisfiam 16 hónapos lesz mikor jön a hugi és szeret menni is illetve babkocsiba ülni. Testvérbabkocsit kéne vennem vagy testvérfellépőt? Illetve fürdetés és altatás hogyan van nállatok? Nekem nem lesz segítségem egyedül kell megoldanom mindent de még nem tudom hogyan.
2010. jún. 14. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, csak a helyzetem hasonló 15 hónapos különbség lesz, kb 4 hetem van hátra. be vagyok kicsit tojva. mi vettünk testvér babakocsit 25e ft-ért. a fellépőt korainak éreztem, bármikor leléphet és nálunk nincs járda. biztos lesznek zűrös napok. nagyon várom én is a válaszokat.
2010. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia(sztok) :)

17 hónap van a *nagy*lányom és a fiam között.

Nekünk a tesókocsi nem is jöhetett szóba, mert nem fér be a liftbe, a fszt-en meg nem tudnám otthagyi lopásveszély nélkül. A testvérfellépőt tartottuk opcionális megoldásnak, és szerencsére előre nem vettük meg, mert túlságosan drágálltuk - de nem is kellett.

nálunk nincs motorozás, a nagyob szívesen sétált korábban is és most is így van, vagy ha ketten vagyunk fenlőttek ,akkor előszeretettel ül nyakba.

A nagyobbik eléggé toleráns a kicsivel, megértette, hogy mostantól övé a kocsi. Ha nagy néha kettesben maegyünk valahova a nagyobbal ,akkor nagyon-nagyon tud örülni hogy beleülhet, de amúgy sosem hisztizik érte.

olyan előfordult már, hogy totál elfáradt és akkor a kicsit átvettem kenguruba és a nagyot toltam hazáig

(vannak jó masszív kocsik, aminek a tolókarjára is felülhet a nagyobb, az egyik szomszédunk ezt szokta ha besztrájkol a nagyocska).


fürdetés-altatás: a kisebbik 5-6 között fürdik vmikor, aztán eszik és kb 7kor kidől.

a nagyobbal ezután indul a fürdetés-vacsi-altatás.


én is nagyon féltem ,hogy mi lesz, de végül csak kialakult, ti se parázzatok túlságosan, menni fog, nyugi! :)

2010. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!