Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ferjemmel nagyon sok dologban...

Ferjemmel nagyon sok dologban nem ertunk egyet a gyerekneveles teruleten. Akik ugyanevvel a problemaval kuszkodtek, hogyan oldottatok meg?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
sehogy mi folyton ezen veszekszünk.Ő túl gyorsan akar mindent megtanítani neki én várnék még.összeveszünk de végül ő engedékenyebb rámhagyja.amúgy ezt mi se tudjuk megoldani..sajnos..
2010. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
A ygerekkel kapcsolatban az enyém a döntő szó. Tanácsot ad a férjem, én átgondolom, és megbeszéljük, hogy én ebből mit tartok jónak és mit nem. Most 2 éves múlt a lányom, várjuk a kistesót, és a lányom mióta terhes vagyok extrán anyás ölbebaba lett. Most a férjem azt próbálja a fejembe gyűrni, amúgy jogosan, hogy ezt nem fogom bírni nagy pocakkal. Ezzel egyetértek, csak lelkileg nehezebb nekem a leszoktatás az ölbebabaságról, mint ő azt hiszi. Próbálkozom, de sajna lassan haladok, nagyon lassan.
2010. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak ilyen problémák van amit Ő engedne én nem de mindig megbeszéljük és közösen döntünk.A legtöbször.
2010. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat akkor nem vagyok egyedul,valoban kompromisszumot kell kotni,de pl.ilyen alap dolgokon vitatkozunk,hogy ha sir a baba fel kell-e venni vagy nem,szerintem igen,sosem hagyom sirni tul soka,mar nem szol,de latom rajta,hogy nem tetszik neki...majd megoldodik idovel,remelem...koszonom a valaszokat,nektek is kitartast,vidam gyereknevelest kivanok!:)))
2010. jún. 16. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!