Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melegkiütés, vagy allergia?...

Melegkiütés, vagy allergia? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 hónapos kislányom háta és mellkasa csupa apró pötty, nem túl piros, tobbségét inkább érezni, mint látni. Fürdetőt váltottunk pár napja, akkor jött ki, vissza is tértünk 2 napja az eredetihez, de nem múlnak a pöttyök. naponta többször pancsizik, plussz még a medencében is ha úgy tartja kedve, és tök pucér egész nap. Tanácstalan vagyok. dokihoz nem szívesen viszem, mert csak pöttyös, de mindig mindenre azt mndja vírus, és teletömné gyógyszerrel.:(
2010. jún. 14. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ekcémás. Nem próbálja vakarni? Legjobb lenne ha elvinnéd egy MÁSIK orvoshoz, aki megmondja az okot, és nem gyógyszerezi, hanem természetes megoldást keres.

Én születésemtől ekcémás és allergiás vagyok...

2010. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem melegkiütés, nem ekcéma. Fiam 10 éves ecémás, de az nem ilyen.
2010. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Melegkiütés. A házunkban majdnem minden babának kijött a kánikula miatt. Az én 8 hós lányomnak is tele van a nyaka hátul és a füle mögött. Pedig kentem 50 faktoros krémmel és nem vittem napra. De 28 fok van a lakásban és egyfolytában folyik róla a víz. Új kaját nem adtam neki, nem lehet allergia. Én is megijedtem, de a szomszéd anyuka is megnyugtatott. Az ő 1 éves kislányának is tele van a nyaka és a háta. A játszótéren a kertben még 5 anyuka mondta, hogy neki is a melegtől kijött a babájuknak.
2010. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

nem ekcéma, mert van egy ekcémás folt a térde alatt, és ez nem olyan.

úgy néz ki, mintha libabőrös lenne folyton, talán így tudnám leginkább leírni, de vannak rajta piros pöttyök is... Hát holnap elviszem orvoshoz, aztán meglátjuk mit mond:)

2010. jún. 14. 14:05
 5/5 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, h nem próbálja vakarni, őt nem zavarja, csak engem aggaszt.
2010. jún. 14. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!