Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ez valami allergia?...

Lehet ez valami allergia? Vagy csak melegkiütés?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak a lábán és a karján de főleg a lábán kiütések jöttek ki. Sehol máshol nem, talán 1-2 pötty az arcán. Tegnap óta vannak rajta és tegnap evett egy kicsit epres bébiételből, amiben málna is volt. 8 hónapos amúgy és a bébiétel 4 hóstól volt.

Vagy még arra gondoltam hogy a séta közben ahogy érte a nap talán attól lehet még? De 5 után mentünk sétálni. Számít ez? Holnap jön a doktornő. Csak addig is aggódom. Mitől lehet?


2009. júl. 13. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Február óta járvány van. A lányom is himlős lett.
2009. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett a málnától mert úgy hallottam az allergiázálhat. De nem minden babánál. Viszont rajtam is vannak melegkiütések elszórva piros kis pontocskák. Nem kell megilyedni, holnap biztosabbat fogsz tudni és a doktornő is megfog nyugtatni.
2009. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!