Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS, ha pöttyös lett 4 hónapos...

SOS, ha pöttyös lett 4 hónapos babám és a Fenistil cseppektől nem múlik el, akkor az nem allergia hanem melegkiütés?

Figyelt kérdés
Vajon a Fenistil csepptől mennyi idő alatt javulna az allergiás kiütés?
2010. júl. 19. 14:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy vigyem orvoshoz azonnal?
2010. júl. 19. 14:43
 2/10 anonim ***** válasza:
mire lenne allergiás? evett új dolgot? a melegkiütés nálunk 1-1 pötty volt csak, az allergia durvább! itass meg vele egy fél ampulla calcium injekciót, és ha fulladni kezd, bedagad valamilye, hány, vakarózik, vagy úgy látod viszket neki akkor azonnal doki! nálunk a melegkiütés másnapra mindig elmúlt.
2010. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ekcémás és a doki megetetett velem egy kis sajtot, hogy megnézzük, hogy a tejtermékektől van-e.

Ez nem csak egy-egy pötty, hanem az egész karja és a felsőteste, sőt az álla is.

2010. júl. 19. 14:52
 4/10 anonim ***** válasza:
hol laktok? Ma hallottam, hogy Etyeken az oviban van egy vírus, amitől bepöttyösödnek. Itt Biatorbágyon is elkapta az egyik ismerősünk babója. Ezzel az erővel akárhova eljuthat a vírus. Mondjuk ő a vírusra is Fenistil cseppeket kapott. Szerintem mutasd meg a dokinak.
2010. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz az a biztos!!!!
2010. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi, már hívtam a dokit, bevisszük biztos ami biztos. Inkább megnézi.

Bp. egyébként!

2010. júl. 19. 14:57
 7/10 anonim ***** válasza:

első vagyok.

akkor valószínű a sajttól van! jól értettem te etted meg? ennyire átmegy a tejbe? nekem azt mondta a doki, napi 1 liter tehéntejet simán megihatok, nem lehet baja a gyerekemnek! mondjuk sose ittam, utálom. viszont sajtot napi szinten eszem.

jobbulást!

2010. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!kiváncsi vagyok mi volt dokinál,mert az én kisfiamat is kiütötte vmi(nem tudom mi),de elég durván.holnap viszem dokihoz!üdv:Zsu(kisfiam 10hós)
2010. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, a sajtot én ettem, anyatejes a babám. :)


Zsu, a doki szerint 90%, hogy a sajttól lett kiütéses, de állítólag a melegkiütés is ugyanígy néz ki, így nehéz megmondani. Főleg, hogy a fiam ekcémás is, még könnyebben, még hamarabb kijön rajta bármi is. Most ismét tejmenetes diéta nekem (min. 6 hós koráig) és figyelni kell, hogy lesz-e még hasonló. Kb. ennyi. Szóval sokkal okosabb én sem lettem. És Nálatok mi volt?

2010. júl. 20. 10:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!!Nálunk melegkiütés lett a vége a dolognak!majd elmúlik...mondta a dokink....ja és amit anno születéskor kaptak a köldökükre hitőport azzal kell hintőporoznom...ennyi...üdv:Zsu:)
2010. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!