Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers allergia lehet ez...

Pampers allergia lehet ez babámnál? Minden Pampers megújult, vagy csak az számít újnak, ami már apró zöld pöttyös?

Figyelt kérdés
Most már mindkét oldalon a combhajlatban pöttyös-foltos a babám bőre és a hasánál is, jelentkezhetnek itt a kiütések fogzástól, vagy az új Pampers-től lehet?
2011. jan. 10. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet tőle. Válts pelenkát, és kend boraxos popsikrémmel.
2011. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. És létezhet, hogy 16 hónapig nem volt tőle baja, és pont most jön elő?
2011. jan. 10. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Akár. Krémet nem váltottatok? Mit evett, amitől kijöhetett? Fogzástól inkább a kaka szokta kicsípni.
2011. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem váltottunk krémet, és azért gyanús, hogy a pelenka a ludas, mert a gumírozásánál pöttyös és foltos, vagy kicsit arrébb, ahol érintkezhet a pelenkával a bőre mozgás közben. Ha ételtől lenne, akkor máshol is pöttyös lenne, nem?

Szomorú leszek, ha pont a pampers-re allergiás, nagyon szeretem ezt a márkát, soha nem volt baja tőle. Ellentétben a Liberoval. Lehet elhasználok 1 zacsi zöld tescosat, aztán visszatérek a pampers-re és ha megint pöttyösödik, akkor elhagyom.

2011. jan. 10. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen a zöld pöttyös számit újnak,mi is ilyet használunk születése óta,igy h megváltozott a pelus igy sem tapasztaltam olyat a babámnál,mint amit leirtál,h nálatok van.

Biztos,h a pelus a ludas?

Nem váltottál neki mosószert vagy öblitöt?Mert az az allergia is ott is jelentkezhet,vagy esetleg nem volt melege a babádnak és inkább befülledt neki csak ott a böre?

Próbáld meg neki sudocreammmel vagy bephantennel vagy neogranormonnal bekenni neki.

Mielöbbi javulást kivánok a babádnak!

Ja,és én is utálom a liberót:(

2011. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! Nem nagyon tudok kiigazodni, hogy melyik az új Pampers, mert ez amit most használunk, nem pöttyös, de a mintája állatos, előtte mintha nem ilyen lett volna. Mindegy.

Mosóport és öblítőt is használtam mást is, de azóta visszatértem az eredetikhez. Ha attól lenne, akkor máshol is olyan lenne a bőre, nem? Hisz mindenhol érintkezik a ruhával. Neogranormon, betadine eddig nem jött be. Most sudoval kenem.

Szerintem melege sem lehet, mert az ő szobája hűvösebb és mióta hideg van mindig ugyanúgy öltöztetem.

Tanácstalan vagyok. Lehet, hogy bőrgyógyász lesz belőle.

2011. jan. 11. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Sajnálom,h nem jött be a neogranormon meg a bephanten sem,remélem a sudo már jó lesz.

Hát én azért irtam neked a mosópor és öblitöváltást,mert nekem pl. a párom is érzékeny rá,és csak a hajlatoknál jön ki neki,máshol nem,pedig ugy ahogy irtad máshol is érintkezik a testével.

Amit irtál,h most fehér pelust hazsnáltok és minta van rajta,az a "régi" fajta active baby az új már zöld pöttyöst!

Mielöbbi jobbulást a babádnak!

2011. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi megint kedves utolsó! Tegnap mérgemben az összes olyan ruhát, amit elképzelhető, hogy másik mosóporral és öblítővel mostam ki, bevágtam a mosógépbe, mára már ki is vannak vasalva. Tegnap késő du. hozott a férjem egy zacsi Tescos pelust, azóta azt használjuk. Egyelőre úgy tűnik mintha halványodnának a pöttyök, kíváncsi leszek elmúlik-e.

Egyébként azért is zavar a dolog, mert nagyon szeretem a Pampers-t és pár hónapja olcsóbban is tudom venni DM-es kártyával és EP-ral meg ingyen van. Örültem, hogy minőséget tudok venni neki, de lehet, hogy váltanunk kell. Majd megírom hogy alakulnak a pöttyök!

Köszi még egyszer!

2011. jan. 12. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!