Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babámnak mindkét...

4 hónapos babámnak mindkét arca piros tegnap óta, olyan pirospozsgás, nem pöttyös, valami allergia lehet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is ilyen(9 hós) jönnek a fogai.
2009. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy kifújta a szél,kicsípte a hideg...ha voltatok kint.Az én fiamnak akkor szokott olyan lenni.
2009. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 3 hónapos kisfiamnak is egyik arca nagyon piros lett. Pont mentünk dokihoz, aki szerint hideg miatti ekcéma. Nem igényel kezelést. Max kend be popsi v. fürdetőkrémmel.
2009. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kislányom arca is ilyen.Sudocrem segített.Szél!
2009. dec. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

9 hónapos lányomnak szintén. Friss levegő, szél, fogzik is.

Szerintem erre mondták régen, hogy egészséges, pirospozsgás a pofija, látszik, hogy sokat van levegőn.

2009. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az ínye megvan dagadva, szóval lehet fog. viszont levegőn nem voltunk ma, csak tegnap, és azóta még piros lenne az arca??? nemcsak aznap kéne, amikor levegő éri? remélem nem valami vérnyomás problémája van és amiatt....:(
2009. dec. 18. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!