Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen napozókrémet/naptejet...

Milyen napozókrémet/naptejet vegyek amit az egész család használhat,11 hónapos babánk is?

Figyelt kérdés
Albarellót kerestem, de nem találok sehol.
2010. jún. 12. 21:53
 1/8 anonim válasza:
100%
kisbabának minél nagyobb faktorszámút vegyél(akár 50est is), magatoknak elég egy 20-25ös
2010. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kicsinek mindenképp 50-es baba naptajet vennék (nekünk Vichy van), és ha nem sokallod az árát, használhatjátok ti is.
2010. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Nivea babásat használom. 50 faktoros. Azzal kenem magamat is. Amúgy sem szeretnék lebarnulni.
2010. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hawaiien tropic 50 - ezt a nemzetközi bőrgyógyász szövetség is ajánlja
2010. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi 40-eset használunk a babának.

Dm-eset (sundance vagy mi...)

2010. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk 30 faktoros dm-es baba naptejünk van, teljesen jó, sztm az 50 max nagyon érzékeny bőrű babáknak kell, elég a 30-as is, a kislányomnak semmi színe nincs ígyse, mindig kenem, ha kimegyünk, ez a dm-es bevált, és csak 1500 ft.


Nagyon jók még az Avonos naptejek is, most 2 avonos napozótermék 1998 ft, így vehetsz egyet a babádnak, és egyet magatoknak, kb egy áráért :)


20 hós kislány anyukája

2010. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hawaiian Tropic, 50 faktoros, nem tudom már mennyi volt még tavaly vettem, olyan 3000ft kb.

Sokat utánna olvastam a neten, és erről írták a legjobbakat a naptejek összehasonlításánál, amerika elsőszámú naptejek, egy régi márka, és csak naptejeket gyártanak.

Szinte egész nap kint vagyunk avnagy melegekben napon, pancsol reggeltől estig lányom, csak aludni és enni jöttünk be, nem égett ke, meg se pirult! Páromis és én is ezzel kenem magam.

Bár most beszereztem egy 2 faktoros bronzolajat:D

2010. jún. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ez van, remekül bevált, most 1 éves a lányom, 1 hónapja ő is használja.

Szépen barnul a bőr alatta, de nem éget meg a nap.

[link]

2010. jún. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!