Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell az üveges bébikajáka...

Hogy kell az üveges bébikajákat tálalni a babáknak? A sütőtökpürét, vagy almás vegyes, üveges ételeket is kell melegíteni,vagy ezeket hidegen,langyosan is oda lehet adni?

Figyelt kérdés
Pl arra gondolok,hogy én a reszelt almát nem szívesen enném melegen.Babának hogy kell?
2008. okt. 29. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért is néznénk hülyének? Egyáltalán nem vagy hülye. Én egy picit mindíg megmelegítem, bár én mindíg úgy adom neki, hogy főzök kruplit, ill. ikább csak párolok, azt pürésítem és ahhoz keverem a bébiételt. Egy üvegnek a felét és egy kruplinak a felét szoktam adni, az egy evés a kislányomnak aki hat hónapos. A főzelék alapja mindíg a krumpli. Persze adhatod neki önmagában is, én inkább csak sűrítésnek adom hozzá a krumplit plusszban, meg azért hogy nyomósabb legyen. De ha a babád az édes ízű dolgokat hidegen kedvelei akkor nem muszály megmelegíteni. Próbáld ki így is, úgy is, és majd te látod, hogy a picikéd hogyan szereti jobban.
2008. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent meg szoktam melegíteni, de nem nagyon, csak langyosra. A gümölcsös kajákat is egy kicsit berakom a mikroba, de inkább csak azért, mert a spejzba tárolom, és ott hideg van.

Kóstold meg azért mielőtt a babának adod, néha nekem is sikerült túlmelegíteni.

Sok sikert.

2 gyerek anyukája

2008. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:-)
2008. okt. 29. 12:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az üveges kajákat első felbontásnál szobahőmérsékleten adom,amit meghagy megy a hűtőbe és csak a következő etetésnél langyosítom meg a hűtőből kivéve.Az én babám a se kanalas dolgokat se a tápszert nem szereti melegen,inkább csak langyosan.
2008. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!