Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vett már valaki a müllerbe...

Vett már valaki a müllerbe ilyen bébikajákat?

Figyelt kérdés

anyum most hozott,vett vagy 10 db-ot,de nem tudom adhatom e a fiamnak,6hónapos múlt,kb 3hete kezdtük a hozzátáplálást.

Hipp:jóéjt tejpép keksszel,ez 4hótól van,és táptej,tej...stb van benne.Mi a az a táptej?4hónapos kortól lehet ilyet adni?

Alete/hipp:tejszines spenót,ez a másik,ez is 4hótól van,ebbe teljes tej,tejszin van.És a teljes tej az mi?Úgy tudtam tejes dolgokat csak 1éves kor után lehet,nem 4hótól,vagy ezek mások?Nem lesz rá allergiás?Vagy ezekbe milyen tej/tejszin van?Adhatom neki ezeket,vagy nem?Szopizik amúgy,de tápszert is kap nagyon ritkán kiegészitésként,HA-sat,nincs érzékeny a családba,de ezt irta a doki,és ma kóstoltuk a milupa HA vaniliás rizspépet.


2011. febr. 4. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat, igen. A vedonom pont erre hivta fel a figyelmemet,hogy ne csak azt nezd,hogy hany honapos kortol adhato, hanem hogy mi van benne. A helyedben azokat, amiben teljes tej - rendes tehentej - van, meg nem adnam, es a tejszineset sem.

A taptej nem tudom, hogy mi.

Szerintem a szavatossaga biztos kibirja meg addig,amig eheti a babad.

2011. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azzal nincs gond,még hónapokig jó,csak én mondtam anyumnak hogy ha lát olyat ami spenót/sóska,vegyen már,mert már azt is ehet,és ugye azt nem lehet kapni,csak fagyasztottat.Vett is ma 10et,de nem nézte hogy tejszines,csak hogy spenót....de mindegyik tejszines :( Nem tudom hogy tehéntej van e benne,vagy a teljes tej az az lenne?Nem tusom ezeket,de akkor nem adom inkább neki.
2011. febr. 4. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:
en is igy voltam,hogy spenotot szerettem volna, de sikerult vennem. A Tescoban lehet kapni fagyasztott spenotot, ami kis porciokra van felosztva- egy zacskoban tobb kis adag. Probald ki. En ugyan nem, de a szomszedasszonyom abbol keszitett spenotot.
2011. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs: NEM sikerult vennem, marmint uvegeset. Kisse sietve irtam,bocs!
2011. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyedül az Univer spenótban nincs tejszármazék: ezt eszi a tejfehérje-allergiás fiam is.


egyébként elvileg nem lehetne adni, de sokan adják ezeket. ugyanez igaz a hipp jóéjt sztracsatellás kajára is, 4 hónapos kortól van és teljes tej illetve csoki van benne. Hááát, én nem adtam.

2011. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,nem adom neki inkább,majd megkérdem a dokit azért erről,kiváncsi leszek mit mondd.(attól függetlenül még várok vele).Én nem láttam az univernek se spenótot,pedig mindig nézem,csak olyanokat látok amik hússal vannak,de az sem jó,mert még azt sem eszik,azt csak kb 3hét mulva fogjuk kóstolni.És hiába 6hónapos,én is a 4hónapos kortól valókat adom neki,védőnő is azt mondta,mivel nemrég kezdtük a hozzátáplálást.Már majd lehet az 5-6hónapos kortól valókat,de csak nem kezdhettem egyből hússal,ráadásul nyúl meg bárány,ilyeneket láttam...:S,meg spenóttal...stb
2011. febr. 4. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!