Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2010-es januári babák anyukái,...

2010-es januári babák anyukái, eltelt egy hónap, most hogy vagytok?

Figyelt kérdés
egy hónappal ezelött irtam ki a kérdést, akkor szép számban válaszoltatok, és megigértem, hogy ha nem felejtem el, akkor majd minden hónapban felteszem újra és újra. tehát várom most is a válaszaitokat!
2010. jún. 10. 10:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi január végén születtünk. Nagyon ügyesen fordul hasról hátra és vissza. Mi már elkezdtük a hozzátáplását. Az én babám nagyon kíváncsi az ízekre és óvatosan kezdi enni, majd szépen beleljön.

Nekünk még fogunk egy sincs ha tiszta kézzel nézem neki nem is érzek semmit.

A fenék torna nálunk is megy ezerrel.:-)

Ti mit adtok inni ebben a melegben?

2010. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Köszi a kérdésed, mi is jól vagyunk. Nagyon vígkedéjű, beszélgetős baba a lányunk. Forogni még nem tud, csak az oldalára fordul, hason alszik, nagyon szépen kinyomja magát. Sokat alszik nappal is, minden étkezés után átlagban 2 órát. A foga még nem jött ki, duzzadt az ínye, megdudliz mindent:-) A hozzátáplálást mi is megkezdtük, már 3 hónaposan a gyümölcsökkel, de kicsit hasfájós volt, úgy vettem észre, hogy még nem kész a szervezete erre, így leálltunk. Nem is volt türelme a kanalazgatáshoz. Most kezdtük újra, most érdekes módon sokkal jobban ízlik neki, az almát sütöm neki, aztán pépesítem, már alig eszik utána tápszert.

A babakocsival mi is bajban vagyunk, mert csak hason alszik benne, és úgyis csak max. 1 órát. Ez nem mindig elég neki, így nyűgös utána. Ha viszont eleget alszik, akkor nagyon érdeklődő, bámulja a fákat, meg gagyarászik is hozzájuk.

A meleget mindenki rosszul viseli a családban, csak néha veszem észre, hogy nyűgös tőle, de szerencsére az alvását eddig nem zavarta meg.

Nekem nagyon nehéz volt az elején, rosszul viseltem az éjszakai evéseket, de már régóta átalussza az éjszakát, így ez megoldódott.

Sok helyre nem vittem még, mivel a kiságyában szeret aludni, így csak 1-2 órás programokat tudok "szervezni", de elég nagy a baráti kör, a nagymamák, a tesómék sokszor "lógnak" itt, így sokat játszanak vele. Már megválogatja, hogy kire mosolyog és kire nem, általában elvan nélkülem is, legalább is a gyakran látott embereknél nem hiányol. Remélem, hogy ez így marad, mert nem szivesen cipelném a bevásárló központokba, fordászhoz...stb.

szóval minden szép és jó! Csak így maradjon! Ezt kívánom mindenkinek!

2010. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy irtatok, ha van még valaki, akkor várom a válaszát. mindenkinek kellemes babázást! és egy hónap múlva újra kiirom a kérdést!
2010. jún. 14. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!