Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2010-es januári babák anyukái,...

2010-es januári babák anyukái, eltelt egy hónap, most hogy vagytok?

Figyelt kérdés
egy hónappal ezelött irtam ki a kérdést, akkor szép számban válaszoltatok, és megigértem, hogy ha nem felejtem el, akkor majd minden hónapban felteszem újra és újra. tehát várom most is a válaszaitokat!
2010. jún. 10. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
NAGYON JÓL! Nekem második baba, de annyira élvezem, hogy el sem tudom mondani! Te, hogy vagy?
2010. jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a kérdést, mi is jól vagyunk, bár ezt a meleget kicsit nehezen viseljük mind a ketten.


Ki az, aki már elkezdte a hozzátáplálást? és hogy megy?

2010. jún. 10. 11:10
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia! :) Nagyon jól vagyunk, igazi kis angyal a kislányom. Mindent meg tudok csinálni mellette, bár minden hova viszem mert már figyelni kell rá nagyon, meg amúgy sem szereti ha eltűnök a szeme elől. Már kutyázni is elkezdtünk, úgy hogy nagyon kis ügyi. Fordul minden irányba és gurul össze vissza :)volt hogy az ágy alól halásztam ki .Szépen eszünk kanállal már, jó húsban vagyunk :)Este 7 fele pedig alszik reggelig :)

És Ti hogy vagytok ?:))

2010. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

mi már elkezdtük. Mindent megeszik és alig várja a kanalas kaját :) 1 bébiétel pár perc alatt eltűnik :)

2010. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jól vagyunk,bár ez a nagy meleg nagyon nem tetszik a lányomnak.2 hete már oda-vissza tud forogni amire nagyon büszke.A fogai is megindultak egész jól viseli.Már eszik főzeléket,gyümölcsöt.
2010. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

mi még nem táplálunk hozzá és amíg be nem tölti a 6 hónapot nem is fogunk. Csak anyatejes. Van már 4 foga, 2 alul, 2 felül.

Nem nagyon élvezi a meleget, de hát mit tudok csinálni :-D

2010. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

az enyém is forog már oda-vissza, igaz néha meglepődik, akkorát huppan és sír egy picit:)

fogacska már fehéredik, de még dolgozunk rajta

egyenlőre csak anyatejes, szeretnénk kivárni a 6 hónapot, ha lehet

továbbra is utálja a babakocsit, de nagyon szereti az igazit:)

és egyre többet elvan, igaz, csak úgy, ha lát engem, vagy az apját, de simán eljátszik fél-3/4-ed órát is!

igazi kis angyal!

2010. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az én lányom is forog oda-vissza. a hangját szereti hallatni, egyre többet sikongat és gagyarászik. nálunk a hozzátáplálás még nem megy, eddig csak kóstolgattam vele, de nem nagy sikerrel, nem igazán izlik neki a baba kaja.bezzeg, ha engem vagy az apját látja ahogy eszik, akkor cuppog nagyokat. az inye már ki van fehéredve, majd csak előbújik már a fogacska is. ö a hátán kúszik, vagyis megemeli a kis fenekét és lök magán egyet. a hordozóból már simán kilökdösi magát. kellemes babázást mindenkinek és örülök, hogy irtatok!
2010. jún. 10. 15:20
 9/13 anonim ***** válasza:

szia! Én is válaszoltam annak idején. Az én kis manóm is forgolódik, bár nem viszi túlzásba. Néha összejön neki, de tudatosan nem akar forogni. Viszont ülni annál jobban.Olyan hasizomgyakorlatokat végez, hogy az apja már meg is jegyezte, hogy ha így halad tovább, jövő hónapra igazi kockahasa lesz. A hozzátáplálást is elkezdtük már vagy 3 hete. Az alma nem jött be neki különösebben, így egy étkezést nem tudtunk kiváltani. Utána kóstolni kezdtük a barackot. Na, hát az nagyon ízlett neki. Vettem a nestlé-től rizspelyhet neki, azzal eszi. Ma váltottunk ki vele egy étkezést.

A meleget ő sem bírja, éjszaka 2-3 alkalommal is felriad, többnyire reggel nem is emlékszem rá, a párom mondja, hogy ébren voltunk éjszaka. Most is a földön játszik. 28 fok van.

Pár nap és elkezjük a répát kóstolni.

2010. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az én kisfiam is forog oda vissza,bár hasrol vissza ritkán,mert imád hason lenni,kicsit kuszik hátrafelé,popsiját emelgeti,négykézlábra áll.sikongat,gagyog,nyögdécsel.egyedül nem nagyon játszik el,mindig hiányol,aludni is csak ugy alszik,ha altatom,ha nem altatom,akkor inkább sir,ugyhogy majdmeg fullad szegény.alsó két foga kijött már 4 honaposan,már majdnem teljesen kinnt van neki.hozzátáplálás kicsit döcögösen megy,pár napja kiváltottam a tizorait gyümivel,de ma nem kellet neki kanalas,csak tápszer,szoval mikor hogy.ebben a melegben nagyon izzad szegény.babakocsit utálja,nem szeret feküdni,csak hason,ott meg nem akarom hasra tenni,nehogy bukjon,ahogy zötykölödik az ut.
2010. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!