Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből lehet tudni, ha a baba...

Miből lehet tudni, ha a baba hasra fektetem le aludni, hogy csak hiszti vagy büfizni kell és bukni fog Miből lehet tudni ha már nem kell büfiznie? Ti meddig szoktátok büfiztetni?

Figyelt kérdés

Most próbálom egyedül alvásra szoktatnia 4 hónapos kislányomat és büfiztetés közbe elalszik néha a vállamon.

Amikor lerakom majdnem elalszik aztán hirtelen kapálózni kezd és a sok kapálózástól (szerintem) bukik 1 nagyot. :(


2008. okt. 28. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Igen,mert ahogy kapálózik a kis gyomrából jön a levegő,és az maga előtt tolja a kajcit,ami utána van.Én addig sétálok vele amíg nem sikerül,persze ha kb fél óra is akár eltelt és nem akkor hagyom,ezért előfordul amit írtál nálunk is ,s még sokaknál is.Vagy úgy tedd le hogy mélyen aludjon s ha felébred büfi,vagy ezt ahogy tapasztalod,addig ne hagyd amíg nem büfizik,igazából ahogy eddig szokta,ha sok idő kell neki akkor hagyd,sétáljatok beszélj neki.
2008. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is szokott ilyet csinálni, én ilyenkor felveszem, hátha büfizik, és utána leteszem. Általában kijön a büfi és utána megnyugszik.

Kicsit ütögesd meg a hátát akkor jobban feljön a levegő neki.

2008. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nEKEM EGY ÖREG DOKTOR NÉNI AZT MONDTA, HA 5 PERC, bocsi, szóval ha kb 5 percig nem büfizik, akkor tegyem vízszintes állásba (lefekteted vagy a karodon) és aztán vegyem fel, ha ezután sem büfizett akkor már nem kell neki. Az én kisfiam már lassan 7 hónapos, nem mindig büfizett, mondjuk nem is bukott, csak mostanában, hogy annyit jön-megy rögtön szopi után, hiába büfizett ;)
2008. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!