Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felajánlanád babád szerveit?

Felajánlanád babád szerveit?

Figyelt kérdés
Ha valamilyen tragédia történne,nekem icipici vigaszt nyújtana ha a szerveivel megmentene egy vagy több pici életet.Természetesen nem tudok hitelesen belegondolni,csak elképzelni valamennyire(tudom nem lehet)csak szomorú hogy ez nem elfogadott különböző okokból,pedig sok picinek szüksége lenne rá.Ti hogy gondoljátok?Nem akarok rossz érzést kelteni senkiben,de erről is kell beszélni sajnos.
2010. jún. 9. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, felajánlanám.
2010. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az eszem felajánlaná a szívem viszont nem.Nem tudom ,mit tennék,ez nehéz kérdés.Szerintem a szív győzne,de remélem sosem tudom meg.
2010. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs, hogy hogyan döntenék.
2010. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én ebbe nem gondolok bele......de szerintem ez kötelességünk, nyugati országokban arról kell nyilatkozni, ha nem akarod itt meg embereket veszítünk el makacsságból!

az egyik legjobb barátnőm édesapja májdonor listán volt, de Magyarországon szinte ez egy félig kitöltött halottibizonyítvány, elment ő is, egy családot hagyott hárta, pedig valakinek a májával élhetett volna!

2010. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen... nehéz lenne, de arra gondolnék, hogy fordított esetben talán az én babám életét mentené meg egy másik kis élet.... :(
2010. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen,felajánlanám.
2010. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

igen.

de kegyeleti és egyéb okok miatt a kisbabák szervadományozása még sokkal sokkal bonyolultabb mint gondolnád. mi például felajánlottuk és elutasítottak minket, tehát nem lehetett.

2010. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Azt hiszem felajánlanánk, igaz a szívem megszakadna, bár sajna akkor már mindenképpen.
2010. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát köszönöm.Vigyázzatok magatokra és egymásra!
2010. jún. 9. 14:26
 10/11 anonim ***** válasza:
én is fel ajánlanám,még a sajátomat is
2010. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!