Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más anyukával is előfordult,...

Más anyukával is előfordult, hogy elbizonytalanodott a 2. gyerek vállalását illetően?

Figyelt kérdés

Egy éves a kisfiam és szeretnénk tesót, de az utóbbi időben egyre gyakrabban érzem azt, hogy elbizonytalanodtam a gyerekvállalást illetően.

Nagyon zűrösek az éjszakáink, hosszú hónapok óta megy a cirkusz a nemalvás miatt. Most éjjel óránként ébredt a kisfiam. Már minden praktikát bevetettünk, de változatlan a helyzet. Ráadásul nappal sem nagyon alszik és segítségem sincs aki kicsit tehermentesítene.

A fáradtságtól már ingerlékenyebb vagyok, pedig sosem voltam ingerlékeny típus.

Inkább legyek egy gyermek fáradt, de (viszonylag) nyugodt anyukája vagy két gyermek idegbajos anyukája?

Mindemellett lelkiismeretfurdalásom is van, hogy ilyen gondolataim vannak.


2010. jún. 9. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyen tesó, csak később, kb 2-3 év múlva.
2010. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapos a kisfiam, majd 5-6 év múlva tervezünk tesót. Először saját lakást szeretnénk, jelenleg albiba vagyunk.
2010. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapos a fiam,szeretnék még egy kislányt,de sajnos elég feszült,streszes vagyok mióta anya lettem, ezért félek tőle,őrlődök rajta,hogy mit csináljak.
2010. jún. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 9. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egy 2 éves kislányom. Sokáig úgy gondoltam mindenképpen kell egy testvér. Túl vagyok két missed ab-on.

Már én is elbizonytalanodtam, hogy kell-e másik gyerek. Főleg attól is félek, ha újból terhes leszek és kórházba kell mennem, kire hagyom a lányomat (férjem dolgozik, segítségem nincs, csak ha pénzért fogadok valakit).

Esetleg tényleg nagyobb korkülönbséggel.

Szóval másnak is megfordult már ez a fejében!

2010. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a választ!

2010. jún. 9. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!