Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba fülbevalót szeretnénk....

Magyari Tibor kérdése:

Baba fülbevalót szeretnénk. Kör alakú kapcsos fülbevalót. Mekkora méretet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Láttam hogy 6mm belső átmérő a legkisebb, ezek olcsóbbak is, de ezt nem sokáig tudná használni. A nagyobbnál meg félő hogy bele dugja az ujját, nem tudom belefér e. Viszont ez nagyobb koráig jó lenne.

2018. febr. 22. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Ha engem kérdezel ízléstelen és prosztó egy újszülött fülébe fülbevalót rakatni, a kisebbségiek nagy szokása. Karikát meg nagyobb ékszert meg aztán főleg, nem bazári majom az a gyerek vagy legalábbis az enyém nem az...
2018. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Pff, #1, ezt te sem gondoltad komolyan... 😂

A karikát én nem javaslom, mert icipici az ujjuk, simán beledugják még. Vagy ha ragaszkodaz hozzá, akkor vedd a picit, aztán 2. vagy 3. szülinapra kaphat nagyobbat. 😊

2018. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amit belő a gép,az jó 1 éves koráig. Nekünk is az volt. Azzal nincs semmi probléma. Utána meg lehet venni kislányfülbevalót. Nekünk hagyományos köves van,még a húgomé volt anno :)
2018. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2018. febr. 22. 19:56
 5/6 A kérdező kommentje:
ilyesmire gondoltam, nem sima karika fülbevalóra, és nem csak kisebbségiek rakatnak fülbevalót.A környezetemben is szinte minden kislánynak rakatnak fülbevalót.
2018. febr. 22. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak 3hónaposan követtük ki,Most 9hónapos. Ami van neki azt nemigen szeretem, félek hogy beleakad neki valamibe. Én is ilyen fülbevalót szeretnék most venni neki amilyent te . Ebből is a legkisebbet mert nagyon pici a füle neki.
2018. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!