Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szültetek anyukák a MÁV...

Szültetek anyukák a MÁV kórházban Dr. Szabó György Róbertnél?

Figyelt kérdés

Én nála szültem tavaly szeptemberben,és terhesgondozásra is hozzá jártam elötte,akkor még aranyos volt,legalábbis velem.Majd lassan mennem kellene hozzá rákszürésre(a szülés után 6héttel csinált utoljára),de annyi negativumot hallok róla,h rendesen félek elmenni hozzá.Állitólag nagyon flegma is lett,meg olyan nem törödöm is.

Fogamzásgátlót is szeretnék vele iratni,és nemtudom azt sem,h maszek alapon hogy megy ez a dolog,h mikor receptet kell iratnom akkor mindig kell majd fizetnem érte,a receptért is?

Mikor annak idején szedtem,akkor nem maszekba jártam nögyógyászhoz.

Ti mit tennétek a helyemben?Menjek ugyanugy hozzá?Vagy inkább ne?

Kérlek segitsetek,mert ezután a sok negativum hallatán gyomorgöcsöm is van már,ha arra gondolok,h nemsokára mennem kell.

Esetleg ha vki volt mosttanában nála,az megirná,h milyen volt vele a doki?


2010. jún. 8. 11:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja,és azt nem irtam,h a magánrendelöje a nyugatinál van,ezt azért irom,mert lehet van másik ilyen nevü szülész-nögyógyász is!:9
2010. jún. 8. 11:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt hallottam róla. Egy kismamával jártam együtt terhesrendelésre, ő az elsőt babáját is nála szülte és azt mondta akkor nem ilyen volt. Én már ebbe csöppentem bele, tényleg elég furi volt a stílusa a terhesrendeléseken, ment az egész, mint a futószalag, nem is nagyon kérdezhettem semmit, mert nyitotta is az ajtót. Mondjuk nekem nem volt semmi panaszom, annyira nem vettem fel, hogy nem lelkizik velem. Ha más lett volna a helyzet, lehet, hogy váltok.

A szülésnél viszont maximálisan meg voltam vele elégedve. A 6 hetes kontrolt megcsinálta, azóta nem voltam nála, ha gyógyszert szeretnék tuti SZTK-ban iratnám fel ingyen, nem pedig magánrendelésen. A második babánál valószínűleg olcsóbb magánrendelést fogok keresni.

2010. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Én is elégedett voltam vele teljesen,én a magánrendelésén a terhesgondozáson is tudtam kérdezni,bár igen olyan futószalagos volt.

De szülésnél végig velem volt,és hát nem volt tul könnyü szülésem,ugyanis a pici fiamnak egyszerre jött az egyik kis karja a fejével,ugy,h a szeme elött tarotta a kis drágám,ugyh rendesen megküzdöttünk én is és a babám is.

Hát nemtudom mitévö legyek,h hozzá menjek-e vagy csak sztk alapon vhova.

2010. jún. 8. 12:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Nehogy gyomorgörcsöd legyen, mert elmész gyógyszert feliratni, ugyan már. Azért nem olyan félelmetes a doki, tényleg kicsit flegma, meg fura stílusa van, de nem emberevő. :D Amúgy szerintem ha magánrendelésre mész gyógyszert feliratni, akkor azért fizened kell, hiszen magánrendelésre mész, időpontra. Szerintem simán menj el SZTK-ba, ezért nem érdemes fizetni.

2010. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor lehet,h azt teszem majd,de rákszürést is kell csinálni már,ugyh nemtudom h legyen,majd még átgondolom akkor.

Régen ugy volt nekem,h elmentem nögyógyászhoz,és ott felirták a gyógyszert a fogamzásgátlót,és utána ha kellett irni akkor simán a körzeti dokim irta ki nekem,csak nemtudom,h ez most is igy van-e,h neki is lehet-e!


Kedves elsö!Kérdezhetnék vmit?

Te hozzá fogsz majd visszamenni rákszürésre?

Vagy nem?

ha nem szeretnél rá válaszolni,akkor azt is megértem!

2010. jún. 8. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:

A 6 hetes kontrollon voltam nála, akkor csinált rákszűrést, azt telefonon megkérdeztem, azóta nem mentem, de fogamzásgátlót sem szedek, mert majd szeretnénk kistesót, csak még várunk egy kicsit, addig megoldjuk máshogy a védekezést. Majd ha megint terhes leszek, akkor megyek újra rákszűrésre, vagy hozzá vagy máshoz.

Ha fogamzásgátlót akarnék iratni, biztos SZTK-ba mennék, nem magánrendelésre, amúgy a rákszűrést is SZTK-ban csináltattam minden évben, csak a terhesgondozást és a szülést csinálta a magándoki nekem.

2010. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Decemberben szültem nála a 2.at. Nekem semmi bajom vele.Milyen negatívumokat hallottál róla? Jó, nem az a túl kedves, negédes, de én mondjuk pont az olyan nődokiktól vagyok rosszul :P Jó szakember, humora is van, ha van kérdésem korrektül válaszol. Nekem ez pont elég.

Ha csak receptért mész dehogy kell a teljes díjat fizetni. Ki is van írva, azt hiszem a receptfelírás 500 Ft. Csillával beszélsz, és beugrassz érte. Ha nem vizsgál nem kell időpont se így. Az első recept felírása előtt biztos vizsgál is, de a körzeti is megvizsgálna az első alkalommal (sőt, vérvételre is elvileg el kellene küldeniük, de azt szerintem sose szoktak :S)

Viszont ha gyomorgörcsöd van, ha hozzá kell menned, akkor ne hozzá menj. Én alapból (mint minden nő gondolom) utálok nőgyógyászhoz menni, de még hozzá a legkevésbé :)

2010. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 katay válasza:
2011 márciusában szültem nála első gyermekemet, megelégedetten jöttem el Tőle. Jelenleg terhes vagyok a második gyermekemmel szintén Dr Szabó Györgyöt választottam orvosomnak, sajnálatosan már egy műtéten is átestem melyet lelkiismeretesen végzett el. Tapasztalatom szerint a munkáját végzi, de nem viszi túlzásba a kedvességet...de nekem ez így megfelel.
2015. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!