Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kórházban, ahol szültetek,...

A kórházban, ahol szültetek, milyen márkájú pelust adtak?

Figyelt kérdés

Nálunk, Szolnokon nagyon jó volt, csak a nevét elfelejtettem. Valami bébetűs. Hátha beugrik vmelyikőtök válaszát olvasva...:)

Olyan drága a Libero. Sok kórházban ezt adják. A Tesco-s liláról hallottam még jókat. Nektek bejött, ha használtatok/használtok ilyet?

Köszi.


2009. aug. 24. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Bajcsyban liberót adtak!

üdv.

2009. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mohács-Libero

a Tesco-s pelus tényleg jó!

b-betűs pelusról a Babylove jutott eszembe,az pedig a DM saját márkás pelus,az is bevált nekem!

2009. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szombathely - Pampers. Amúgy DM-es Babylove pelust használtam már, és jó, talán ez az, amire gondolsz.
2009. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Győr - Libero :-)
2009. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kecskeméten Háppy pelenkát,ami Pampershöz hasonlóan vékony,csak sokkal olcsóbb,és ajándékba is kaptunk belőle.
2009. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Szolnokon szültem és Bella márkájú volt a pelenka. Azt hiszem van ilyen egészségügyi betétben is.
2009. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ÁEK-Libero

De én nem szeretem, a lila Tescóst használjuk mi is, vagy a Dm-es Babylove-ot.

2009. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron Liberot adnak. Én a Rossmannban veszem a Babydreamet, az nagyon jó, és olcsó. Nekünk ez vált be a legjobban, az összes többi vagy feltörte a lábát, vagy kifolyt a tartalma. Penny Marketben van még Babytime, ezt a b betűst tudom még. De az nem annyira jó, bár néha ezt veszem, ha Rossmannba nem tudunk elmenni.
2009. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Péterfy utcaiban (Budapest) is Liberót adtak. Mi tesco lilát használunk, mert annak a dereka is gumirozott, viszont jó nedvszivó, nekünk az jött be, a többiből vagy a lábán vagy a derekán kifolyt a kaki.
2009. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szia,

nekunk most a DM-es Babylove nagyon bevalt, eddig csak a Libero volt jo (fazonra, nedvszivokepessege is nekunk a legjobb), de tenyleg draga. most ejszakara Liberot adok, nappalra Babylove.

amugy en Budpesten a II. Noin szultem, nekik Libero volt (amit nem adtak) nekunk kellett bevinni pelust.

2009. aug. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!