Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hosnak kellene mát májkrémes...

8 hosnak kellene mát májkrémes kenyerete reggelizni, meg ilyesmit?

Figyelt kérdés
anyá már megörit vele hogy "mi ennyi idösen már ezt ettünk",teszem hozza fiam 6 hos koráig anyatejes volt,mi annak idején nem,és 2 honapja vagyunk egyéb koszton is de még szopizik többször
2010. jún. 8. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Májkrémet és párizsit én nem adok neki, azokban van a legtöbb szemét. Csirkemell- vagy pulykamellsonkát apróra felkockázok, sajtkrémhez hozzáadom, ezt szoktam tenni kenyérre, és abból adok neki falatkákat vagy tízóraira vagy uzsonnára. 8 hónapos a kisfiam, és foga még nincs, de kinézi a szánkból a kaját, így egyre többször kap ilyesmit. Múltkor egy szál újhagymát csent el a tálcámról, és kezdte csócsálni. Először bekönnyesedett a szeme, érdekes arcot vágott, de nem zavartatta magát, és tovább nyammogta. Amikor elvettem tőle, hisztizett. Most mit csináljak? Ez kell neki.
2010. jún. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Az akkor volt, most más a helyzet! Egyáltalán nem kell ilyeneket ennie, neki bőven elég az anyatej és az a szilárd étel, amit még kap (gyümölcs, főzelék).
2010. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt lehagytam, hogy ő már nem szopizik 5 hónapos kora óta, és mivel tápszeres is volt, értelemszerűen előrébb tartunk a hozzátáplálásban, mint a csak anyatejes babák.
2010. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bőven ráér bolti májkrémet enni egyéves kor után. Egyik füleden be, másikon ki. Te tudod, mi kell neki, te eteted minden nap, nem anyukád. Szereld le, mond, hogy szólsz majd, ha kérsz etetés ügyében jótanácsot, addig pedig bízzon a te döntèseidben!
2010. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Dehogy kell. Ha elég neki az anyatej, és amivel még hozzátáplálsz (gondolom gyümölcsök és főzelékek), akkor felesleges. Megpróbálhatod, de nincs rá szükség. Kislányom anyatejes volt 5 hónapos koráig, aztán csak tápival pótoltam 6 hónapos koráig, utána jöttek a gyümik, főzik, és 11-12 hónapos volt már, mikor elkezdtem neki a fentieket is adni.
2010. jún. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell!

Ne hagyd magad!!!

Engem is többen szekáltak ezzel, de leállítottam őket, hogy ez a mi dolgunk és majd ha kérek tanácsot akkor adjanak!

2010. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Első válaszoló!Milyen sajtkrémet adsz?Az én fiam is 8 hónapos és megkóstoltatnám vele.
2010. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én még nagyon nem adtam neki ilyesmiket 8 hónapos korában, sőt! még pici ehhez a baba.
2010. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lidlben lehet kapni tömlős From' Dor márkájú, sonkás ízesítésű. Azért ezt szoktam adni neki, mert az összes többi tömlős sajt (kemping és társai) nagyon sós, ez viszont nem. Alig van benne só, és nagyon finom.
2010. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Köszi,veszek és kipróbálom!Szép napot!
2010. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!