Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar 14 hós babám...

Miért nem akar 14 hós babám reggelizni?

Figyelt kérdés
Reggel 7-kor kel, de semmit nem akar megenni, 10 óra körül eszik csak gyümölcsöt, ami ugye már a tízórai. Volt így más is?
2010. dec. 3. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
kakaó esetleg?
2010. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt egyáltalán nem issza :(
2010. dec. 3. 22:38
 3/8 anonim ***** válasza:
15hónapos lesz a kisfiam,és nálunk is igy van,csak tizóraizik már egy ideje,reggel jó esetben megiszik 1dl kakaót,de azt sem mindig.általában csak teát iszik,mondjuk nálunk se én,se az apja nem reggelizünk,lehet örökölte ezt tölünk,minden esetre én nem eröltetem neki,h egyen,mert akkor csak még rosszabbat teszek vele.
2010. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor egy kicsit megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok így :)
2010. dec. 3. 23:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én 14 hónapos lányom pedig nem 10óraizik. Reggel mikor kel megissza a tejitalt/tápszert, ez általában fél 8-8, majd rá fél órára mikor mi is leülünk reggelizni egy kis kiflit nyammog (de nincs egy fél kifli sem).Ezután már csak az ebéd jön.
2010. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szintén 7-8 között kel a kisfiam, iszik tejitalt, aztán legközelebb 10-kor eszik. Én ilyenkor szoktam tartalmas "reggelit" adni neki, tehát nem gyümölcsöt, hanem kenyeret valamivel.

Uzsira szokott kapni valamilyen gyümit, almát, vagy körtét, stb.

2010. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem tízóraizik. Reggel tejet iszik és simán elvan vele ebédig. Jobb is így, mert így alvás előtt eszik és jobban alszik ilyenkor.

Szerintem is adj neki tartalmasabbat tízóraira és próbáld egy kicsit előbbre hozni mondjuk 9-re. Üljetek le és először azt add, amit te is eszel. Egy falat neked, egy falat neki hátha így sikerül...

2010. dec. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. a fiam 2,5 éves, 7-8 között kel, kakaót iszik, aztán délig semmit. szóval nem tragédia ez, csak gondoltam hátha a kakaó lecsúszik neki:) ha nem, hát nem. az sem baj.
2010. dec. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!