Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok bababarát wellnest...

Ajánlanátok bababarát wellnest vagy pihenőhelyet ahova a 9 hónapos kislányommal elmehetnénk nyaralni? Belföld

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én pár kérdéssel lejebb tettem fel ezt a klérdést. nekem 8-9 hónapos lesz a lányom amikor menni szeretnénk nyaralni. Én is wellnesst néztem, hogy tudjunk együtt pancsizni és bababarátot, hogy ne kelljen annyi mindent vinni, legyen etetőszék, bébiétel, babaágy, játszószoba, stb.

elkezdtem néznia szállodákat, 3 nap 2 éjszakára, félpanzióval, hétköznapra (mert úgy olcsóbb). Ezek a z árak 2 főre, babával, mindennel:

Ausztria Lutzmannsburg kb 494 euró (megfizethetetlen nekünk)

Kehidakustány kb 80 ezer

Zalakaros Hotel spa kb 73 ezer

Kolping Hotel kb 66 ezer

Velence Hotel Resort Spa kb 61 ezer

Nem olcsó, de még keresgélek.

2010. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kehida: szerencsemék panzió. rohadt olcsó, full bababarát, mellette van a fürdő. szuper hely.

[link]

2010. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!