Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van, akinél nem vált...

Más is van, akinél nem vált be a letesz-felvesz módszer?

Figyelt kérdés
Már többször próbáltuk, 6 hónapos a baba, leteszem, ha sírni kezd felveszem, megnyugtatom, visszateszem, stb., de egy idő után egyre rosszabb lesz. Már ha csak az ágy felé közelít, sírni kezd. Nyugtatgatom, de a kezemben már nem nyugszik meg, vagy ha igen, akkor kell hozzá kb. 10-15 perc, amivel ugye majdnem ott vagyunk, ahonnan elindultunk, mert ha nem ringatom, a karomban is nyűgösködik. A végén annyira bepörög, hogy a már kézben sem tudom megnyugtatni, csak a cici segít... Járt valaki így, mi segített végül?
2010. jún. 7. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem vettem fel, de mivel sírni sem akartam hagyni, így az ágyában nyugtattam meg. Nem volt egyszerű, az első nap fél órákat álldogáltam mellette, és simogattam, nyugtattam, de nem beszéltem hozzá. Gyorsan rájött, hogy nem veszem ki, és nem is érdekes, amit csinálok, így inkább aludt. Azóta is, ha megriad éjjel, elég egy kis simogatás, és alszik tovább.
2010. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt is próbáltuk, de egy idő után így is elveszti a türelmét, vörösre ordítja a fejét, és megint jöhet a cici...

Próbáltam kitartó lenni, de amikor már annyira üvölt, hogy nem kap levegőt...

2010. jún. 7. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy kérdezem, de miért baj, ha cicin alszik el a kicsid? Kislányom egész a múlt hétig, 21 hós koráig így aludt el. És szépen, lassan, fokozatosan elég lett neki is... és nekem is.
2010. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia, nálunk nem vált be!!! uezt csinálta, mint a tiéd, nekem elegem lett. cicin alszik el, éjjel x-szer felébredt éjjel, mindig kapott cicit. most 17 hós, és kb. 1 hónapja már alig ébred éjjel.

teljesen egyérelmáű hogy igényli a kisfiad, nem lehet sémába tuszkolni mert nem hagyja magát. sztem adj neki cicit, majd meglátod, elhagyja magától. hogy mikor, ezt senki sem tudja, és fárasztó, az biztos. de hát, az anyja vagy, és gondolom a legjobbat szeretnéd neki. :)

2010. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor jöhet a cicidömping :))))
2010. jún. 8. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!