Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Babydream (rossmannos...

Milyen a Babydream (rossmannos) tápszer?

Figyelt kérdés

Most láttam,h akciós,gondoltam kipróbálnám a 9hós babámnak!

Már babylove(dm-es)-osat kapott.

ennek milyen ize van?

Azért kérdezem igy,mert én mindent megkóstolok mielött odaadom neki!:)

Türhetö az ize?

És milyen,nagyon sürü vagy nem annyira?


2010. jún. 7. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! en pont ma probaltam ki elöször, talan nem annyira edes, de allagban nemnagyon ter el a többitöl sztem. humanat meg a milupat ismerem. hogy kibirja e az ejszakat, hat passz. üveges rossmannost mar adtam neki korabban is, repas-krumplist, ha arra gondoltal az kicsit sürübb mint mondjuk a hipp, de szivesen ette. összessegeben a dm-est jobbnak talalom, de nem merföldekkel. En aztmondom egyszer ki lehet probalni.
2010. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kb.3 hete adom a babámnak ezt a fajta tápszert (akkor is akciós volt,gondoltam én is kipróbálom).Az én lányom megeszi,megkóstoltam én is szerintem rossz-olyan por íze van-nem tudom pontosan megfogalmazni,de lényeg,hogy a picinek ízlik.
2010. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!