Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is szemcsés maradt a...

Másnak is szemcsés maradt a rossmannos-tápszer?

Figyelt kérdés

Rossmann 2-es tápszert próbáltam ki tegnap, és nem oldódott fel teljesen, münyüri kis hosszúkás szemcsék maradtak benne.

Más is járt már így, vagy csak én vagyok béna?

(pedig már túl vagyunk néhány hónap tápszerezésen...)


2009. ápr. 7. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy béna lennél! Tudom hogy olcsóbb mint a többi, itt pár napja az anyukák irták hogy ugyanolyan jó egy dm-es vagy rosmannos tápi is mint mondjuk egy 3000 ft os Milupa.... Ezt továbbra is nehezen tudom elhinni.... Miért tértél át erre? A dokid biztu felirja a korábbi tápimárkád, igy olcsóbb lenne, de a bébi kaphatná tovább a megszokottat...
2009. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy amit felír, még receptre is duplaannyiba kerül mint ez, és mivel én is sok jót hallottam erről meg a dm-esről, gondoltam teszünk egy próbát (ha tényleg ilyen sok mindenkinek bevált, nekünk miért ne... - alapon).

Hát nem tudom. Emésztési gondot nem okozott eddig, csak az állagát furcsálltam.

2009. ápr. 7. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!