Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kicsi a korkülönbség...

Mennyire kicsi a korkülönbség a gyerekeitek között?

Figyelt kérdés
Még csak egy babánk van, de tervezzük a másodikat. Én max. 1,5-2 év különbséget szeretnék csak. Nagyon nehéz lesz? De amúgy jó vagy rossz a kis korkülönbség?
2010. jún. 7. 13:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nálunk 11 hónap, 2 hete jöttem haza a kicsivel a kórházból. eddig bírjuk:) bár nem egyszerű az tény, de hát ha jönni akart, hadd jöjjön. mi még nem terveztük, de terhes lettem a spirál ellenére. szerencsére semmi baja a babának.

az öcsém és énköztem viszont 4 év van, az egész gyerekkorunkat végigveszekedtük-verekedtük, húzta a hajam, tönkretette a babáimat, játékjaimat. olyan húsz éves lehettem, ő 16, mikor kezdett normalizálódni a kapcsolatunk, mert elköltözem, így már nem vitáztunk napi szinten. amikor kicsik voltunk, egyszerre csak egyikünk mehetett a nagyszülőkhöz, mert kettőnkkel már nem bírtak! szóval a nagyobb korkülönbség se olyan egyszerű!

2010. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Nővérem és köztem 18hónap van, tök jl megvagyunk, mindent elmondunk egymásnak, együtt csinálunk mindent, stb. Férjem és az öccse között 8év van, talán most, hogy már 28éves, most kezd helyreállni a kapcsolatuk. Én is bízom abban, hogy a gyerkőcöknek jó lesz, én meg kibírom, nekik legyen jobb.
2010. jún. 7. 17:31
 13/13 anonim ***** válasza:
Két nagy közöt 22hónap 2 és 3 közöt 23hónap a törpém kicsit késet és igy köztük 28hónap.És komolyan mondom hogy nem olyan veszes ha szereted öket akkor meg lehet oldani.
2010. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!