Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téged zavarna, ha a gyerekmegő...

Téged zavarna, ha a gyerekmegőrző személy a mellén altatná a babádat?

Figyelt kérdés
Nem azt jelenti, hogy megszoptatná, és elalszik, hanem hogy arra fekteti a baba fejét, ölben altatás. Zavarna ez titeket? Mi a véleményetek? Légyszi írjátok meg a korotokat és a nemeteket, meg hogy van-e gyereketek.
2010. jún. 7. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, 29 éves nő vagyok, 1 éves a lányom.
2010. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

nem zavarna. ugyan én az enyémeket sem altattam így, csak ha valami bajuk volt, nyűgösek voltak különben csak leraktam őket az ágyba, de ha csak így alszik el, miért ne fogná őket? vagy tartsa el magától? Nem is értem a problémád.Ez olyan mintha nem engednéd, hogy más megfogja a gyereket, ami azért elég beteges.

43/N és 3 gyerek

2010. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak odadönti a fejét miért zavarna?

Sógornőm is így szokta elaltatni a kislányom , ha máshogy nem megy miért ne. Az én lányom nem tud magától elaludni , így mindig ölben szokott.

23/n 6 hónapos a babám

2010. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, örülj neki, hogy ilyen jól bánik a gyerekeddel, szerintem ez szép dolog. 3 éves a kislányom.


42/N

2010. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Az én lányomat nem lehetne így elaltatni, mert keresné a bimbót :) Úgyhogy ha az altató személyzet nem akarja kellemetlen helyzetbe hozni magát, akkor ne tegye ciciközelbe :)
2010. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna:)Bár kétlem,hogy elaludna a kicsi:)))

30/N-3 gyermek

2010. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! 25 éves vagyok és 14 hónapos a lányom. Ha arról van szó hogy függőlegesen tartja és úgy alszik el a mellkasán a baba majd beteszi az ágyába az nem zavarna. Viszont ha nem teszi be az ágyba az már igen, mert úgy nem tud jót aludni a baba sem, legalábbis az enyém ilyen, azért szólnék neki érte.
2010. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. 26/N
2010. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az lemaradt, hogy 1fiam van. 20 hónapos
2010. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért zavarna?27 éves vagyok, kisfiam 16 hónapos
2010. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!