Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hónapos lányomat kivihetem 1...

9hónapos lányomat kivihetem 1 rövidujjú bodyba és 3/4-es nadrágba sétálni?

Figyelt kérdés
Meleg van, de nem túl korai még a rövidebb nadrág?
2010. jún. 6. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most jöttünk vissza a városligetből, és a 10 hónapos fiamról ujjatlan bodyban és rövid nadrágban is szakadt a víz. Úgyhogy nyugodtan kiviheted.
2010. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem igazán értem miért, de hideg a kis karja, kétlem, hogy fázik, de ha mégis így lenne, honnan tudom meg? egyelőre bent vagyunk a lakásban, nem akarom a tűző napra kivinni, de később sétálni megyünk.
2010. jún. 6. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a hónapot nézd, hanem a hőmérőt :) anélkül nehéz megmondani.
2010. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A karom nekem is mindig hideg, meg a fiamnak is, akkor is ha döglődünk a melegtől:)

A tarkóját nézd, meg a hátát, ha ott nem hideg, akkor nem fázik:)

2010. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
soha ne a karját nézd, mindig a mellkasát vagy a hátát, az mutatja meg, hogy milyen a testhője!
2010. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én délelőtt így vittem a 4 hónapos fiamat: rövid ujjú body + kantáros napozó + vékony hosszú nadrág (ami egyfolytában felcsúszott a térdéig, annyira rugdalózott) + zokni + vékony hosszú ujjú póló. A hosszú ujjú pólót le kellett venni 3 perc után, mert sírt. Mihelyst levettem róla, semmi baja nem volt, nagyon élvezte a sétát.


Szerintem nyugodtan viheted már rövidebb nadrágban.

2010. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, jól felöltöztetted! Az én kisfiam 2 hónapos, és ma ha kinn volt, csak egy rövid újjú body+zokni volt, és textilpelussal takartam be, és még így is kicsit beizzadt a háta. Nem kell túlölöztetni őket.
2010. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk délelőtt 9-10 körül még nem volt 30 fok, úgyhogy elbírta ezeket a ruhákat, és nem izzadt meg... Így pont jól érezte magát! Nem volt túlöltöztetve!
2010. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!