Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos kortol lehet/kell...

4 honapos kortol lehet/kell hasznalni az alabbi poharat?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok a tudatlansagomert de azt irja rajta, hogy 4+ honaptol hasznalhato. Vegyek neki egy ilyen poharat/uveget es ebbol adjam neki a vizet vagy csak akkor kell ez a pohar ha mar hozzataplalok es ebbol issza majd az almalevet, teat? A tejet meg ugyan ugy adjam neki cumisuvegbol, csak a vizet adjam ebbol?

[link]


2010. jún. 6. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet használni, de egyáltalán nem kell. Ha már kap külön inni, vehetsz ilyen itatót, de ha még csak szopik vagy tápszert kap, nem muszáj. Én pl. soha nem használtam sem cumisüveget (szopott a lányom), sem ilyen itatót, rögtön pohárból kapott inni. Már az újszülöttek képesek kihajló szélű pohárból inni, igaz, azt nem lehet nekik egyedül használni még sokáig, ezért sokan inkább az ilyen itatókat használják.
2010. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne használj ilyet. Ha cumisüvegből iszik az tökéletes a vízhez,teához, gyümiléhez is, aztán mikor már nem akarsz cumisüvegezni, jöhet a rendes pohár. Amúgy már akár most is itathatod pohárból, csak ahogy az első is mondta, abból sokáig nem tud egyedül. De ez a csőrös pohár szerintem idegesítően felesleges.
2010. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is ilyen van,csak nekünk már pici korától,elöször cumisüvegként használtuk(mert van hozzá való cumis fejrész is),most,h már 8hós mult igy kb. másfél hónapja ugyanigy átalakitottuk itatöpoharassá,ugyanugy mint amit belinkeltél,bár nekünk nincs rajta fogóka!

Nekem ebböl issza a tejcit(tápszert és rizstejet),és külön van neki egy a teához,sajnos a vizet nem hajlandó egyáltalán meginni,hiába próbálkoztunk vele már vagy százszor!

Nekünk ilyen van:

[link]

Csak nekünk kékbe,mert kisfiam van:)

És akkor azt a cumis részt amit látsz azt cseréltük le itatócsörösre,mert lehet külön is kapni hozzá!

2010. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Meg csak anyatejet+tapszert kap. Majd 6 honaposan kezdem a hozzataplalast (legalabbis azt mondta a vedono hamarabb csak akkro kezdjuk ha mar 2 orankent ker enni mert akkor nem eleg a tej mar). Eddig 3 orankent eszunk es igy jo ez nekunk. :) Vizet adok neki az etetesek kozott ritkan azt cumisuvegbol. Csak gondoltam ez is valami lepcsofok a pohar fele amit nem lehet atugrani. :) Akkor egyelore maradok a cumis uvegnel aztan meglatjuk kesobb. Koszi mindenkinek!
2010. jún. 6. 09:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod cumisüvegből a vizet, később meg sima pohárból.1 nagy előnyük van a csőrös poharaknak, hogy út közben, autóban, játszótéren stb. tud belőle a gyerek inni. Például az én lányom néha éjszaka is kér vizet, akkor nem tudnám pohárból adni, pláne, hogy tudja ott van az éjjeli szekrényen, csak elveszi és iszik.
2010. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!