Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája sosem cumisüve...

Akinek a babája sosem cumisüvegezett, miből fog inni? Csőrős poharat mikortól lehet használni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kihajló szélű mokkás pohárból itattam azóta, hogy hozzátáplálom.Most 17 hónapos és ha csak keveset öntök a pohárba, egyedül iszik, nem folyik mellé semmi. Csőröst is adhatsz nyugodtan, lehet, hogy egy ideig nem jön rá hogyan használja, de próbálkozni fog azzal is.
2010. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A csőrös poharat a kisfiam, aki 8 hónapos, éppen ma kezdte el használni. (Volt már, hogy mokkáspohárból itattuk, abból is ügyesen iszik.)
2010. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lányom nyári volt, kiskanállal adtam neki vizet, szépen itta. Mikor már ettünk, fél évesen vettem neki egy szelepes puha csőrü csőröst, 3 nap alatt rájött, hogy kell inni belőle. Mikor kijöttek a fogai, kemény csőrüt kapott, mert még szopott és harapott. Aztán nyáron kikerült a szelep belőle, azóta már pohárból iszik szépen.
2010. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Melyik márkát vetted ?
2010. febr. 5. 17:35
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam nem kedvelte a csőrös poharakat, pedig vettem gumisat is(NUK) és keményet is. Az elején a poharat sem...Voltam is kétségbe esve! :) Nehezen fogadtam el, hogy nem kell neki semmilyen más folyadék, csak az anyatej ciciből.

Majd kb 1 hónapja 4-5 nap alatt megtanult pohárból inni, és azóta nem is törekszem mást használni. Minimum naponta egyszer gyümilét adok belőle, nehogy elfelejtse, bár még mindig elég neki az anyatej folyadéknak a főzik mellé, most 9 hónapos.

2010. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nálunk a kórházban is kihajló szélű kávéspohárból isznak az újszülöttek.. gyakorlatomon láttam. gyönyörűen isznak belőle!!!

A saját babáimon kipróbáltam.. csak babavizet itattam velük így ha mellé is ment kicsi akkor sem volt foltprobléma:)

De soha nem cumisüvegeztem és nekem a csőrős pohár sem jött be, vagyis inkább nekik.. ciki.. pedig nagyon klassz modern és igazán csinos kis csőröst vettem.. na most abból itatjuk a játékbabákat:)


nyugodtan próbáld ki a pohármódszert, én a sétákra is viittem magammal.. jobb mint a cumisüveg, nem kell hogy állandóan a szájában lógjon az üveg.. így később ügyesen jelez ha szomjas..

2010. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Avent Via pohárból iszik, 8 hónapos, sosem cumisüvegezett, már egy csepp sem megy félre.
2010. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9 hós a kisfiam anyatejes. Én rögtön kemény csőrös Aventos poharat adtam neki. Először rágta, majd a szelepet kivettem belőle és itatni kezdtem. Persze nagyon jött a víz belőle.:) Majd rögtön visszaraktam és úgy kináltam vele. Rögtön tudta, hogy azt nem rágni hanem szívni kell.:) Amugy pohárbol is szokott inni. 7 hósan kezdtük használni.
2010. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Avent varázs itatoból iszik.Egy-két nap alatt rájött.Viszont nem fog elöszőr rendesen inni amig szoptatod,vagy nem adtál neki húsféléket.
2010. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia!14 hónapos,és üvegpohárból szépen iszik ,ha utazunk ügyesen iszik a csavaros tetejű műanyag flakonból.Nem volt cumisüvege,vagy is 4 hónaposan kapott egyet, de nem akarta a szájába venni,úgy hogy maradt a pohár,illetve a kanál.
2010. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!